Kérdések

DeletedUser797

Vendég
Sziasztok...

Azt szeretném megtudni, a szellemvárosokat mikor törli a szerver, mennyi idő után? És szabadul fel,hogy várost lehessen alapítani ott ?? ( A félreértések elkerülése végett, nem akarom elfoglalni, szabad helyre lenne szükség a szigeten)

A választ előre is Köszönöm...
 

DeletedUser

Vendég
Ha teljesen lenullázódtak az épületek szintjei, akkor tűnnek fel. Ha jól tudom, naponta 1 épület 1 szintje esik, de lehet rosszul tudom.
Ha sürgősen kell ott a város, akkor jobban jársz, ha befoglalod.
 

DeletedUser7873

Vendég
Azt szeretném megtudni hogy egy nap két város is támadhat. Vagyis eggyik tőnkre tesz és a másik végez velem.
 

DeletedUser

Vendég
Amíg nem közös internetről játszanak, addig nyugodtan támadhatnak többen is, bármennyíszer.
 

DeletedUser

Vendég
Ha teljesen lenullázódtak az épületek szintjei, akkor tűnnek fel. Ha jól tudom, naponta 1 épület 1 szintje esik, de lehet rosszul tudom.
Ha sürgősen kell ott a város, akkor jobban jársz, ha befoglalod.

1 épület rongálódik naponta egy szintet. Az eltűnés nem feltétlenül 175 pontnál következik be (legalábbis úgy vettem észre), szerintem akkor, ha valamelyik alapépület (szenátus/tanya/raktár) teljesen megsemmisül.
 

DeletedUser

Vendég
Csövi!

Azt szeretném megkérdezni, hogy hová és kihez tudok panasszal fordulni???

már írtam moirának, de semmi, illetve elküldtem az ügyfélszolgálatnak is, akik nem tudom, hogy egyáltalán válaszolnak-e.

előre is köszönöm a felvilágosítást!
 

DeletedUser

Vendég
Assante előbb-utóbb jönni fog a válasz.

Sajnos sok szerver van kevés supportosra, így gondolom nem olyan gyors a kérelemrendszer :(
 

Moira

Ex-CM
Kedves Játékos!

Ha írsz az ügyfélszolgálatra, természetesen választ fogsz kapni. Itt pontos leírást találsz az ügyfélszolgálati rendszer működéséről.

Tisztelettel
Moi
 

DeletedUser

Vendég
köszönöm a választ!

ismét írtam, remélem most jól küldtem el, várom az eredményt!
 

DeletedUser

Vendég
Bocs a zavarásért, de jano2510 játékosunk már három hete zárolt, kérdésem miért és meddig.
 

DeletedUser1598

Vendég
Bocs a kellemetlen válaszért, de ezt soha nem fogod megtudni, mivel ilyen infókat a Support senkinek sem ad ki, bármennyire is könyörög az illető...
 

DeletedUser

Vendég
Bocs a zavarásért, de jano2510 játékosunk már három hete zárolt, kérdésem miért és meddig.

Javaslom tegyétek ki, legalábbis kezdjétek el foglalni, ha vannak elég nagy városai. Ha már 3 hete zárolva van, szerintem végleges tiltást kapott. (ha meg nem, akkor meg gondolom úgyis írni fog, ha lejárt a tiltása)
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok...

Azt szeretném megtudni, a szellemvárosokat mikor törli a szerver, mennyi idő után? És szabadul fel,hogy várost lehessen alapítani ott ?? ( A félreértések elkerülése végett, nem akarom elfoglalni, szabad helyre lenne szükség a szigeten)

A választ előre is Köszönöm...

szerintem egy szellemváros naponta1-2-3 épület szontet veszit.(ha megnézed a szellemekt naponta kb 200-300 pontott veszit én úgy látom.és van ojan hogy egy hét alatt 3-4 ezret.
 

DeletedUser

Vendég
Napi 1 szint rongálódik egy szellemvárosban. Legalábbis régen így volt.
 

DeletedUser8063

Vendég
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy egy barátomat aki az Achilen már játszik, meg szeretném hívni az egyik szigetemre, a szövetségem tagjaként, hiába indítja újra a játékot, nem sikerül mellém jönnie. Segítsetek pontosan hogy csináljuk.
 

DeletedUser

Vendég
Haly!

Menyi idő után lesz egy inaktiv játékos városábol szellemváros?
 

DeletedUser

Vendég
A játékfiók az utolsó belépéstől számítva 15 nap múlva (prémium fiók esetén 30 nap múlva) törlődik a szerverről. Ha a játékos maga törli, úgy 7 napja van meggondolni magát, a 7. nap elteltével szellemvárossá válik a korábbi városa. Ha a játékos újraindítja a játékát, akkor egy kisebb várost kap a térkép szélén, és azonnal szellemvárossá válik a városa.
 

DeletedUser8595

Vendég
Azt szeretném megkérdezni, hogy elég ha csak a Hősi Stratéga címet érem el és már is regisztrálhatok a hősök világába? Vagy még kell valami.
 
Fent