kérdés

  • Témaindító DeletedUser1959
  • Kezdés ideje

DeletedUser1959

Vendég
ennek nem tudtam nevet adni:
mi van ha a alapító abbahagyta a játékot, de elötte senkinek sem adta meg az alapítói címet? lehet ezzel vmit tenni?
 

DeletedUser

Vendég
Ebben az esetben meg kell várni, hogy inaktívvá váljon, azaz törlődjön a fiókja. Ebben az esetben a rendszer automatikusan átfogja adni az alapító jogot egy másik személynek.(Pontosan nem tudjuk, hogy kinek, de elméletileg a legrégebbi tagnak)

Dragonrk
 

DeletedUser

Vendég
És az alapító ki tudja magát zárni a rendszerből? Tehát ki tudja venni a saját jogosultságai közül az alapító jogosultságot? És ha kiveszi vissza tudja állítani?
 

DeletedUser1959

Vendég
viszaállítani nem, de tudja magát törölni
 

DeletedUser

Vendég
és ha kilép a szövetségből csak úgy, vagy törli az alapítói jogosultságát, akkor mi történik? akkor is a legrégebbi tagra száll át a jogosultság?
 

DeletedUser

Vendég
14 nap a fióktörlődés, ha nincs aktív prémium szolgáltatás. Alapító addig nem tud kilépni magától a szövetségből, amíg nem adja át a jogokat. Alapító nem tudja saját magát lefokozni.

Dragonrk
 

DeletedUser1959

Vendég
de én már láttam olyat hogy magát lefokozta, és átadta másnak!
 

DeletedUser

Vendég
biztosan nem 2 hét, az egyik barátom több, mint 3 hétig nem jelentkezett be és nem szűnt meg a városa

ha nem hiszitek el itt a bizonyíték:
picture.php
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Biztos két hét, ezt nem véletlenül mondtam. Amennyiben valaki nem jelentkezik be a fiókba 2 hétig, vagy nincs aktív prémium szolgáltatása, akkor törlődni fog a fiók.

Dragonrk


Lemaradt: Ha szabadság módban vagy, akkor sem törlődik
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
balping: kicsit off: Másodszor fordul elő, hogy nem látom az általad feltöltött képet. A linket új lapon megnyitva sem tudom megnézni.
Mivel Dragonrk látja, így gondolom jogosultság kérdése.
Ha valaki felhasználóként látja, írjon.

csmark1 írásából úgy tűnik: ő sem látja.
 

DeletedUser

Vendég
ez lehet, hogy attól van, hogy fényképalbumba töltöttem fel és onnan linkeltem be. Csak ezért csináltam így, mert grepostsatson folyamatosan frissülnek a grafikonok és akkor az átlinkelt kép is változna + photoshoppal kiszedtem a játékos nevét, mert nem szeretném, hogy emiatt bármi bántódása lenne

na most föltöltöttem google docs-ba, így talán megjelenik.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
balping: kicsit off: Másodszor fordul elő, hogy nem látom az általad feltöltött képet. A linket új lapon megnyitva sem tudom megnézni.
Mivel Dragonrk látja, így gondolom jogosultság kérdése.
Ha valaki felhasználóként látja, írjon.

csmark1 írásából úgy tűnik: ő sem látja.

Nem túl off: a fórumon létrehozott saját albumot kétféleképpen kezelheti a rendszer: publikusként és privátként. Csak egy tipp: balping olyan saját albumra hivatkozik, amelyik esetleg privátként van kezelve. Ily módon az album/kép hivatkozás (a forrásból kimolyolt link) tökéletesen feleslegesen van public oldalon, az továbbra is privátként működik, vagyis egyedül balping és a fórum erre jogosult moderátorai látják. Magyarán: balping, a képet légyszi úgy linkeld, hogy a címét a jobb egérgombbal a képen kattintva "kép címének másolása" - vagy ahogy a böngésződ hívja - opcióval tedd vágólapra, majd pedig ide be az IMG tag-ek közé.
 

DeletedUser

Vendég
pontosan így csináltam

a google docs nem működött, most publicussá tettem az albumot. most látjátok?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
pontosan így csináltam

Nem, sőt a google docs-linket sem tudja képként mutatni a rendszer :) ráadásul ez is rejtett tartalom :D

Az IMG tag-ek közé képformátumú (.jpg, .gif, .png, .nemtommégmicsodákatfogadeldeezeketbiztosan) fájlra hivatkozó direkt link helyezhető úgy, hogy azt képként is mutassa.

-----

Publikus albumból már látjuk.
 
Fent