kérdés

DeletedUser

Vendég
5400 pontos városnak 196 brimériaja és 75 jelzöhajója van.
Amikor a tanya 40. szinten 3200 a népesség
1 briméria 16 fö kell az épitéshez
1 jelzöhajó 10 fö kell az épitéshez
196 × 16= 3136 fö
75 × 10 = 750 fö
Ez összesen 3886 fö hogy lehet neki enyi ember?
 

DeletedUser

Vendég
Birema megépítéséhez csak 8 fő kell, illetve kaphatott máshonnan is támogatást.

Dragonrk
 

DeletedUser

Vendég
Köszönöm a segitséget és a helyre igazitást de ha segitséget kapp hajokbol azt nem tudja tovább küldeni támadó cspatként. Legalábbis nekem nem engedi a játék. Más ha támad egy város hajokal és én vissza támadok ugyszintén hajokal akkor tengeri csata lesz belöle vagy a kijelölt várost támadják meg.
 

DeletedUser

Vendég
A hajók a várost fogják támadni, tehát elmennek egymás mellett.

Dragonrk
 

DeletedUser

Vendég
Azt szeretném megkérdezni, hogy ha 30 as az akadémiám, nincs már fejlesztési pontom és kifejlesztem a könyvtárat és elköltöm annak a 12 pontját is. Mi lesz ha lerombolom a könyvtárat???
 

DeletedUser

Vendég
Nem tudod lerombolni, amíg nincs 12 kultúra pontod szabadon
 

DeletedUser

Vendég
Őőőőő... Véletlenül kultúra pont helyett nem fejlesztési pontra gondoltál?
 

DeletedUser

Vendég
Fejlesztés.

Kedves Játékostársa! Szeretném megkérdezni,hogy hogyan tovább,mivel elértem a tanyán a max. 40. szintet és már csak 87 szabad népességem van,és annyi mindent szeretnék még kifejleszteni és építeni,hogy minél szebb legyen a városom és a hajókról-katonákról,kultúráról nem is beszélve,és még az épületeim sincs mind kész.Köszönöm megtisztelő válaszaitokat.Sziasztok.:)
 

DeletedUser

Vendég
Népességnövelő módszerek:

1.) Akadémia 22. szintjénél az eke kifejlesztése
2.) Termálfürdő felépítése
3.) Felesleges épületek visszabontása (nem az a lényeg a játékban, hogy legyen kisvirág a kisvázában, hanem az, hogy elfoglald más szépen felépített városkáit.)
 

DeletedUser

Vendég
Azt szeretném megkérdezni, hogy egy szellemvárosból mennyi idő után lesz szabad hely a városalapításra az Epsilon világban?
 

DeletedUser

Vendég
Az függ a szellemváros épületeinek szintjétől. Minden nap egy szintet esik, így - ha minden maximálisan fel van építve az "átszellemüléskor", akkor 40 nap is lehet akár.
 

DeletedUser

Vendég
Béta

Sziasztok:)
Azt szeretném kérdezni hogy mi folyik bétán? Én játszok ott de mostanában: nagyon akadozik, ha a város nézetben vagyok akkor a térkép fekete, magyarul nem látszik belőle semmi, a fórum csak egy részét látom mert a többi le van csúszva látszik hogy ott van de csak egy pici része mintha összetolódtak volna a képek... ja és ha még nem mondtam volna nagyon belassult...
A választ elöre is Köszönöm!:)
Üdv.: ssime98
 

DeletedUser

Vendég
Az alphán is :D

Nekem is ez a problémám.Azthittem hogy a gépemmel van valami de most hogy a bétán is fennál ez énis megkérdezem már :D
 

DeletedUser

Vendég
Na de most a bétán megjavult de ugy látom hogy más világokban is fen ált, áll ez a probléma...
 

DeletedUser

Vendég
Hali az epszilonon már fejleszteni se tudok se hajót se katonát se semmit.
 

DeletedUser

Vendég
Időzítés

Ha egy városba azonos időben ér be a gyarmatosító hajó és a támogatás, akkor a támogatás esetleg kiüti a támadót, vagy már azt fogja védeni ?
 

DeletedUser

Vendég
Azonos időben két különböző sereg nem érhet be. Vagy az egyik fog előbb befutni vagy a másik. Ha a támogatás akkor azok egységek védeni fogják a várost a gyarmatosító hajóval szemben.
 

DeletedUser

Vendég
Időzítés

A beérkezés idejét kiírja a gép és az lehet azonos, legalábbis másodperc pontossággal. Nekem védelemnél, a szövitársamnál támadásnál írta ki ugyanazt.
 
Fent