Kédések az InnoGames TV-be

Moira

Ex-CM
Kedves Játékosok!

A játék tervezőitől érkezett egy kérdés a fejlesztői bloggon, hogy a játékosok küldjenek el kérdéseket, amelyek az InnoGames TV műsorába bekerülve megválaszolásra jutnak. Ezeket a kérdéseket szeretném hétvégén összegyűjteni. Kérek mindenkit, hogy aki a játék jövőjére, stratégiai céljaira nézve kérdéssel bír, az tegye itt fel, hogy továbbíthassam.

Milyen kérdéseket várunk? Olyanokat, amelyek az egész Grepolist, globálisan érintik, így pl. "Lesz-e új Isten és mikor?" egy jó kérdés, míg a "Mikor indul új világ?" nem, mert az egyedileg Magyarországra vonatkozik.

Ez egy jó esély arra, hogy a játék egyes elemeivel vagy egészével kapcsolatban kérdéseket tegyetek fel és adott esetben választ is kapjatok rá közvetlenül a játék vezetőitől.

Mindenki közreműködését, kérdését örömmel fogadom. Köszönöm a kooperációt!

Tisztelettel
Moira
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok

2 kérdésem is lenne, igaz az egyik inkább javaslat.
Az első kérdésem a következő: Még tavaly közzétették, hogy az egységek erejét, népességigényét, az akadémia bizonyos fejlesztéseit átalakítják. Szerintem sok nagyon hasznos változtatás szerepelt az akkori tervekben. Szeretném tudni, hogy ezek megvalósulnak-e, vagy teljesen lekerültek a napirendről? Ha megvalósítják őket, akkor kb. mikor várható ez?
A második kérdésem, javaslatom: Nagyon tetszenek a különböző különleges alkalmakkor a játékba beiktatott eventek. A szövetségünk tagjai között is népszerűek, azt hiszem színvonalas, remek játékok ezek, melyek élénkítik a hétköznapok egyhangúságát. Nem gondolkoztatok-e azon, hogy a mostani 3 event mellett újabbakat is lehetne beiktatni? Akár lehetne 2 havonta egy ilyen, ami 1 hétig tartana. Részévé válhatna a játéknak.
 

DeletedUser

Vendég
Nekem is lenne egy kérdésem általánosságban:

Tervben van a közeljövőben a morál helyett valami más védelem bevezetése a kisebb játékosoknak? Csak mert a jelenlegi morál rendszer sok visszaélésre ad lehetőséget (lásd Achilles világ, ahol a legjobbak direkt 5 várossal mennek foglalni majd egyből adják is le valamelyik védő játékosnak a várost).
Valamint: A van tervben a (közeli vagy távoli) jövőben új hősök beiktatása a játékba? (ezt a hősökről kifejtett véleményemben le is írtam, hogy milyen bónuszt adó hősöket is el tudok képzelni)
 

DeletedUser

Vendég
Hello,

Szeretnék javasolni némi változtatást:
--az üzenetek kezelésekor lehessen lapozni úgy, mint a fórumok oldalait. Jelenleg csak azt lehet beírni, hogy hányadik oldalra akarok ugrani. Szeretném, ha lehetne oldalanként is lapozgatni. A konverterek és egyéb segítők nálam nem változtattak a helyzeten, nem tudom, másnál ez hogy van.
Ez gyakorlatilag csak két gombot jelentene, meg talán némi plusz adatforgalmat, de biztosan nem nagy mennyiségűt. :)
-- ha törlök egy üzenetet, jó lenne, ha nem az üzenetek első oldalára ugrana a nézet. Vagy azon az oldalon maradjon, ahol az üzenet volt, vagy pedig automatikusan nyissa meg az előző vagy rákövetkező üzenetet. Esélyes, hogy a közvetlen megelőző üzenetet is meg szeretném tekinteni, hátha azt is törölném. (miután láttam a tartalmát).
Sok üzenet között egy-egy visszakeresésekor ezek nagy segítséget jelentenének.
Persze esetleg ezeket lehet a felhasználó választásává is tenni (inkább a másodikat). Azaz dönthessen ő, hogy hogyan akarja, hogy működjön.
Remélem, meg fognak valósulni ezek az apró fejlesztések. :)
 

DeletedUser

Vendég
Na, kivételesen megnéztem ezt a Innogames TV dolgot most, szerintem én mind 2 kérdésemre kielégítő választ kaptam :)
 
Fent