Jutalomtár

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Én egy ötletel jötem ide. Még hozzá a jutalomtáról.
Amikor a jutalom tárnál vagyunk, és van benne egy jutalom pl:. Egy városőrség vagy Feljavított védelem.
Mit tudunk vele kezdeni, két dolgot: Használat és Eldobás

http://kepfeltoltes.hu/140706/8i7u7u_www.kepfeltoltes.hu_.png

http://kepfeltoltes.hu/140706/thtzhth_www.kepfeltoltes.hu_.png

De kéne lenni e egy harmadiknak is. Az ajándék.
Pl:. Van egy harci pont duplázó és nem tudod felhasználni (fel lehet használni de akkor csak elpazarolná) akkor el lehetne küldeni egy játékosnak.

Az ajándék lényege egymás segítése lenne!!


Szerintetek jó lenne ha választhatnátok egy ilyet is?
Várom a véleményeteket.

Tisztelettel:
Minato Namikaze
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser9302

Vendég
Én Támogatom!


Annyi még, hogy csak egyszer lehetne egy bizonyos tételt elküldeni.
 

DeletedUser

Vendég
Nem támogatom! Visszaélésekre adhat módot. Például a kicsi játékosok, akik a hátországban legóznak ezzel segítenék azokat akiknek nagyobb seregük van és támadnak. Épp ezért nem tudsz például más seregére te varázsolni láthatatlanságot, vagy Zeusz kedvező szelét. Valaki felvetette, hogy ezeket a tételeket is lehessen a piacon cserélgetni, szigorúan egy az egyben. Abban van ráció, de ez a javaslat így rossz.
 

DeletedUser9302

Vendég
Erre nem gondoltam!

Elnézést az elhamarkodott válaszért, visszavonom a Támogatásomat!
 

DeletedUser8461

Vendég
Az otlet alapjaba veve dijazando. De a visszaelesek elkerulese vegett a hasznalatban korlatozas kell. Pl. Egy jatekosnak csak 3 naponta lehessen ajandekozni, es a feltetele a bevezeto kuldetessor teljesitese, az minimum 1 hét, mire egy aktivabb jatekos befejezi, igy el lehetne kerulni a csalas lehetoseget.

-TyRioN
 

DeletedUser

Vendég
Az otlet alapjaba veve dijazando. De a visszaelesek elkerulese vegett a hasznalatban korlatozas kell. Pl. Egy jatekosnak csak 3 naponta lehessen ajandekozni, es a feltetele a bevezeto kuldetessor teljesitese, az minimum 1 hét, mire egy aktivabb jatekos befejezi, igy el lehetne kerulni a csalas lehetoseget.

-TyRioN

Írány ötlet lehet még sokat változtatni rajta.
Szóval valami egyszerű de korrekt módot kéne kitalálni.
 

DeletedUser

Vendég
Hát igen, eventekkor nagy lenne a viszaélés.
Pl most Halloweenkor.

Szóval ha meg is valósulna, akkor én alapból beleraknám, hogy közös IP-ről játszók ne adhassanak egymásnak, és hogy mindig csak nagyobb adhasson kicsinek.
 

DeletedUser

Vendég
Abban az esetben ha csak nagyobb adhat kissebbnek, csak 4, vagy több naponként lehet ajándékozni, egy IP-n játszók nem küldhetnek egymásnak Támogatom
 

DeletedUser

Vendég
Nem támogatom!Túl nagy lenne a visszaélés föleg eventeknél.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
én támogatom, és sz.rok rá, a többiek mit mondanak, ez az ötlet jó, ne írjatok ehhez a hozzászóláshoz semmit, mert úgysem nézem meg, s ha meg is nézem, annyiszor írom le újra, és újra, hogy belebolondultok
 
Fent