jelentések melletti négyzet

DeletedUser

Vendég
sziasztok!
mikor kapom a támadójelentést akkor az összesített listán van mellett egy kis négyzet ami hol alapszínű, hol piros, hol zöld.
ez mit jelent? (ha rámegyek az egérrel nem ír ki semmit.)
a wikin nem találtam erről semmit.
x.JPG
 

DeletedUser8461

Vendég
Tiszteletem,

A jelolesek szinei a csataban lezajlottak fejeben valtoznak. A zold szinu kocka azoknal a csatajelenteseknel jelenik meg, ahol a jatekos (jelen esetben te) egy egyseget sem vesztett az adott csataban. A sarga szinu kocka a gyozelmet jelenti, vesztesegekkel, a piros szinu kocka pedig a totalis veszteseget. A wikin nem szerepel, mert nincsen nagyobb jelentosege.
 

DeletedUser

Vendég
Tiszteletem,

A wikin nem szerepel, mert nincsen nagyobb jelentosege.

Ilyen nincs, hogy ott van, de a leírásban nem szerepel!!!! ez a grepó hanyagsága, és ugyan olyan hanyagság és hiányosság, ahogy nincs rendesen lekommunikálva sok egyéb dolog -pl. hogy az utánpótlást biztositó városnak a dőfőorra és falanxa nem számít, hogy van-e csak a védett városé, vagy hogy nincs tájékoztatva hoyg a Hősiesség mitológiai lényeket nem erősit stb...

Ezekről igen is kell egy ősszeszedett jól áttekinthető dokumentáció, és nem letudni, hogy ""áááá nincs jelentősége..." van, létezik, le kell írni. erről szól egy felhasználói dokumentáció, ami itt az online eset miatt a wiki jelenti
 

DeletedUser8461

Vendég
Tisztelt hamilton,

A wikin szerepel egy oldal, Gyakori Kérdések néven, oda a félreérthető dolgok le vannak irva, és folyamatosan frissül. Hamarosan lesz egy olyan oldal, ami az összes bónuszt összegyűjti, és részletes leírást fog adni róluk.
 

DeletedUser

Vendég
Tisztelt hamilton,

A wikin szerepel egy oldal, Gyakori Kérdések néven, oda a félreérthető dolgok le vannak irva, és folyamatosan frissül. Hamarosan lesz egy olyan oldal, ami az összes bónuszt összegyűjti, és részletes leírást fog adni róluk.

A baj hogy a gyakori kérdések -faq- nem megfeleltethető /és nem helyettesíti/ a felhasználói dokumentációt...
Főleg nem jól áttekinthető...
Nem normálisabb pl. a hősiesség ismertetésénél azon belül tudatni, hogy a lényekre nem hat? sőt logikailag az ellenkezőjét állítja jellenleg
 

DeletedUser8461

Vendég
A wikiben ez szerepel;

"Hősiesség varázslat

Az egységekre varázsolt Hősiesség áldás csak a rendes egységek harci erejé növeli, a mitológiai egységekét nem."

Szerintem ez igen egyertelmu. Es a wiki folyamatosan frissul, es nem kell folyton azzal jonni, hogy felhasznaloi dokumentacio.
 

DeletedUser

Vendég
A wikiben ez szerepel;

"Hősiesség varázslat

Az egységekre varázsolt Hősiesség áldás csak a rendes egységek harci erejé növeli, a mitológiai egységekét nem."

Szerintem ez igen egyertelmu. Es a wiki folyamatosan frissul, es nem kell folyton azzal jonni, hogy felhasznaloi dokumentacio.

elégé elcsúszott frissités időben, de jobb később...
 

DeletedUser8461

Vendég
Tisztelt hamilton,

Nem csak kritizalni, segiteni is lehet. A helyett, hogy a felhasznalo dokumentaciora hivatkozol, szivesebben fogadnank az epito jellegu kritikakat, otleteket. Amennyiben ugy gondolod, hogy a wiki hianyos, kerlek irj az ottani vitalapokra, vagy itt ird le, hogy szerinted mivel lehetne frissiteni a wikit, pl. a gyakran ismetelt kerdeseket.
 

DeletedUser

Vendég
Tisztelt hamilton,

Nem csak kritizalni, segiteni is lehet. A helyett, hogy a felhasznalo dokumentaciora hivatkozol, szivesebben fogadnank az epito jellegu kritikakat, otleteket. Amennyiben ugy gondolod, hogy a wiki hianyos, kerlek irj az ottani vitalapokra, vagy itt ird le, hogy szerinted mivel lehetne frissiteni a wikit, pl. a gyakran ismetelt kerdeseket.

Hidd el volt már jó pár jelzésem, nem feltétlen mind itt a fórumon nyiltan...
 

DeletedUser8281

Vendég
Tiszteletem,

A jelolesek szinei a csataban lezajlottak fejeben valtoznak. A zold szinu kocka azoknal a csatajelenteseknel jelenik meg, ahol a jatekos (jelen esetben te) egy egyseget sem vesztett az adott csataban. A sarga szinu kocka a gyozelmet jelenti, vesztesegekkel, a piros szinu kocka pedig a totalis veszteseget. A wikin nem szerepel, mert nincsen nagyobb jelentosege.

Venném a bátorságot, hogy kijavitsam az általam tisztelt TyRion BlacK-et :)

A sárga kocka nem a győzelmet jelenti veszteségekkel, hanem azt, hogy van túlélő (sok esetben csak 1-2 szállitóhajó) a támadó csapatodban. Amennyiben téged támadnak, akkor valóban győzelmet jelent ez, de ha te támadsz akkor is sárga lesz a kocka, ha minden jelződ és szfi katonád odaveszett, de 1 szállitó túlélte a támadást.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Bocsi a kritikáért, de ha nincs jelentősége, akkor miért van? Igenis van jelentősége, mint annak is, hogy mi és hogyan szerepel a wikiben (ami egyébként örvendetesen egyre jobb).
 

Moira

Ex-CM
A súgó egy állandóan változó terület, amely első sorban játékosok által fenntartott globális szinten, vagyis minden országban a játékosok azok, akik frissítik (bár természetesen, ha olyan van, mi is bele írunk dolgokat).

A súgó célja, hogy a játékosoknak segítséget nyújtson, így szerintem a játékosok igénye határozza meg annak a tartalmát. A wiki moderátorok és én is első sorban azt írjuk bele, ami szerintünk prioritást élvez, vagy amit nem tartunk evidensnek, ám mindenkinek más az érdeklődése és más az, amit evidensnek vesz. Pont ezért, minden olyan méltányolható jelzés, amely a játékosok részéről érkezik, azt beletesszük. Akkor is bele szoktam írni dolgokat, ha a kérelem rendszerben sok kérdés merül fel.

Az egyes dolgok hiánya nem feltétlen hanyagság kérdése, hanem néha az, hogy a wiki készítői magától érthetőnek vesznek valamit. Természetesen, ha azt tapasztaljuk, hogy ez nem egyértelmű, úgy kiegészítjük a vonatkozó részt, hogy másoknak segítségül szolgáljon (tipikusan ilyen oldal volt a Szellemvárosok kapcsán létrejött oldal, vagy a Bónuszok oldal, ahol minden apróságot fel tudunk jegyezni, amit fontosnak vélünk).

Vannak olyan dolgok is, amelyek a belső dokumentáció részét képezik és nem fognak megjelenni sem válaszban, sem a súgóban. Ide sorolhatóak a számítások, képletek, vagy a csata lezajlásának folyamatábrája, amelyet az InnoGames knowhow-ként definiál és ezért nem ad ki. Megértéseteket köszönjük ezen a téren.

Ahogy írtam, bármely javaslatot, amely a súgó bővítésére tesztek, szívesen fogadunk és megpróbáljuk annak megfelelően módosítani a súgót, hogy közös erőfeszítésünkkel minél teljesebb legyen. Sok feltételezést tehetünk a tekintetben, hogy mi a legfontosabb tudnivaló nektek, de a ti visszajelzésetek alapján tudjuk korrigálni a nézeteinket és a súgóban már sok változás történt játékos visszajelzések alapján.

Semmi baj nincs a kritikával. A kritika, főleg, ha konstruktív, a fejlődés motorja. Javítani dolgokon csak akkor lehet, ha van, aki megfogalmazzon kritikákat és ha a felhasználóktól visszajelzés jön. Nem mindig értünk majd egyet, de akkor is fontos a visszajelzés, mert ez alapján új lehetőségek nyílnak meg a fejlesztők számára is, és adott esetben olyan gondolati pályák, amelyre addig nem tekintettek.

Ui: az összes jelzett pontot beírtam a súgó vonatkozó részeibe. Nyitottam egy témát, ahova további javaslatokat várunk. Köszönjük.

 
Utoljára szerkesztve:
Fent