Játsszon a nemzetközi világban !

DeletedUser

Vendég
Hello mindenkinek!

Én egy francia játékos vagyok, aki egy egyedülálló élményt ajánl nektek: Egy nemzetközi világban játszani!

Ez az ötlet 2 és fél év játék után jutott az eszembe, gyakran látva ugyanazokat a beceneveket.

Ez egy olyan világ lenne, mely összefogja az Európai Grepolis közösségeket. (Az egyesült Államoknak, Barzíliának, stb., túl nagy a lemaradása...) (Na jó, ezt a részt lehet, én értelmeztem rosszul...)

- Játssz eddig ismeretlen játékosokkal.
- Csoportosuljatok egy világra a legtapasztaltabb harcosokkal.
- Ismerj meg új taktikákat, stratégiákat.
- Tudd meg, melyik szövetség a legjobb. :)

Íme, hogyan fog haladni a projekt:

- Megosztom ezt a projektet minden európai ország Grepolis fórumán. (Már amelyik országnak van szervere.)
- Ha elég játékost érdekel, indítok egy kérdőívet (milyen paramétereket szeretnél, melyik országból jöttél, van-e gyűrűd?) (Ez utóbbit én sem értem... :D)
- Amint van elég eredmény és motivált játékos, lezárom a kérdőívet, és nyilvánosságra hozom az eredményt.
- Figyeljük, mikor jelenik meg egy megfelelő világ, és indulhatunk!

Mit gondolsz?
Részt szeretnél venni?

Szavazás:
Néhány napon belül. (Az angol szerveren ezt három hónapja írta, és még nem volt... :/ )"

Nos meglátjuk mi sül ki belőle, de ha lesz valami, akkor remélem mi magyarok is indulunk. :) Az eredeti angol nyelvű posztot itt találjátok: Grepolis World Cup

(Van egy két fordítási hibám, így angolul tudóknak érdemes lehet az eredetit elolvasni inkább.)

(Köszönöm a javítást Westius Jashinnak. :)


Témák dedikált :

Sujets dédiés :
Anglia
Franciaország
Németország
Hollandia
Norvégia
Olaszország
Görögország
Spanyolország
Románia
Portugália
Oroszország
Dánia
Törökország
Svédország
Csehország
Magyarország
Szlovákia
Finnország
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser9302

Vendég
Ezen kicsit nehéz eligazodni.
A fordító tényleg nem a leghelyesebb.

De amit átláttam belőle az nem rossz.
 

DeletedUser9344

Vendég
Írtam a játékosnak (természetesen angolul), hogy küldje el angolul a szöveget, én pedig lefordítom rendesen is.

Azt hiszem már hallottam egy pár hónapja erről a projektről, ha jól veszem ki, akkor egy Grepolis Világbajnokságról van szó, ahová minden ország nevez egy szövetséggel. :) (Na azért nem száz százalék... :) )
 

DeletedUser9344

Vendég
Nos, alapszinten tudok angolul, és az alapján. (Mármint írni, a kiejtésem szörnyebb, mint némelyik féléves angol csecsemőé... :/ :p) Ha egy-egy szót nem tudok, azt beírom a Google fordítóba, mert szavanként jól fordít.

Megvan az angol nyelvű poszt, mindjárt lefordítom.
 

DeletedUser9344

Vendég
Grepolis Világbajnokság

"Hello mindenkinek!

Én egy francia játékos vagyok, aki egy egyedülálló élményt ajánl nektek: Egy nemzetközi világban játszani!

Ez az ötlet 2 és fél év játék után jutott az eszembe, gyakran látva ugyanazokat a beceneveket.

Ez egy olyan világ lenne, mely összefogja az Európai Grepolis közösségeket. (Az egyesült Államoknak, Barzíliának, stb., túl nagy a lemaradása...) (Na jó, ezt a részt lehet, én értelmeztem rosszul...)

- Játssz eddig ismeretlen játékosokkal.
- Csoportosuljatok egy világra a legtapasztaltabb harcosokkal.
- Ismerj meg új taktikákat, stratégiákat.
- Tudd meg, melyik szövetség a legjobb. :)

Íme, hogyan fog haladni a projekt:

- Megosztom ezt a projektet minden európai ország Grepolis fórumán. (Már amelyik országnak van szervere.)
- Ha elég játékost érdekel, indítok egy kérdőívet (milyen paramétereket szeretnél, melyik országból jöttél, van-e gyűrűd?) (Ez utóbbit én sem értem... :D)
- Amint van elég eredmény és motivált játékos, lezárom a kérdőívet, és nyilvánosságra hozom az eredményt.
- Figyeljük, mikor jelenik meg egy megfelelő világ, és indulhatunk!

Mit gondolsz?
Részt szeretnél venni?

Szavazás:
Néhány napon belül. (Az angol szerveren ezt három hónapja írta, és még nem volt... :/ )"

Nos meglátjuk mi sül ki belőle, de ha lesz valami, akkor remélem mi magyarok is indulunk. :) Az eredeti angol nyelvű posztot itt találjátok: Grepolis World Cup

(Van egy két fordítási hibám, így angolul tudóknak érdemes lehet az eredetit elolvasni inkább.)

(Köszönöm a javítást Westius Jashinnak. :) )
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Első hozzászólás frissítve, vannak linkek a téma az egyes országok
 

DeletedUser

Vendég
Kakukk !

Elnézést a késésért, én túlterheltek, de találtam segítsen !

Hozunk létre a fórum szentelt "Nemzetközi Grepolis World", ahol minden közösség képes kommunikálni, kifejezni az ő szemszögéből, olvassa el a másik, vita és a szavazás.

Én jövök ! A vélemény fontos, ne habozzon, mondja el tervezési projekt !
 

DeletedUser9302

Vendég
Akkor most mi van?
Valami vélemény a Nemzetközi Grepolis Word-on?
 

DeletedUser

Vendég
Engem érdekel ez a project. :) Kíváncsi vagyok arra, hogy ebből mi lesz. :D
 

DeletedUser

Vendég
áttekintést :)

6CYmo6gkRR.png
 

DeletedUser

Vendég
http://grepo-i-w.forum-officiel.com/

Kedves honfitársak!

Ha valakinek van kedve és ideje segíteni nekem megcsinálni a magyar részét a dolognak, bele is csaphatunk a lecsóba! Nagyon örülnék neki ha a mi kis szerény országunk is ott lenne a nagy eseményen, ha a project ötlete valóra válik!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser9302

Vendég
Ha írnál egy kisebb leírást akkor segíthetnék neked egy kicsit, de még mindig semmit sem értek :D:D:D:D
 

DeletedUser

Vendég
Kb. arról van szó, hogy ebben a nemzetközi project-ben ki képviselné magyarországot. :D
 

DeletedUser9302

Vendég
Értem.
Hát így nem tudok segíteni, nincs elég tapasztalatom, nyelvtudásom és szakértelmem ehhez.
:(:(:(:(
 

DeletedUser

Vendég
A szavazást a konfigurációk a nemzetközi világ hamarosan


I am looking for valakit, aki fordít a szöveg angol nyelvű változata,
Cserébe ezt a szolgáltatást, adok egy "szövetség" mappát a szövetség azt szeretné, minden világban.
Ez az a fajta megvalósítható mappa:
96805_Sans_titre.jpg
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent