Istenszobor.

DeletedUser

Vendég
Az lenne a kerdesem hogy az Istenek szobra mennyit segit az aldas gyujtesben ill esetleg a mitologiai lenyeknek a harcban? :confused:
 

DeletedUser

Vendég
Itt a fórumon olvastam már, hogy 20%-kal növeli az áldástermelést.
 

DeletedUser

Vendég
ha két ugyan olyan istent imádok két városomba akkor a össze adódnak pontok de mi van akkor ha két istenszobrom is van?
 

DeletedUser

Vendég
Először is, nem az áldáspont adódik össze, hanem a templomszint.
Az istenszobor növeli a termelést, változó mértékben, kb 15-20%-al.
Ha kettő van akkor 2x 15-20%-al növeli az alapot.
Wackorral pedig ne foglalkozz, nem ért hozzá
 

DeletedUser

Vendég
Az istenszobor kb annyit tesz, mintha a templom 5 szinttel magasabb lenne, mint a valós szintje, és az áldástermelést olyan 0,5-0,6-tal növeli.

goya2: a mitológiai egységek erejét csak papnövel (premium) tudod növelni 20%-ot
 

DeletedUser

Vendég
Köszönöm a segítséget

tehát ha ott abba a városban ahol a második szobrom van más istent választok akkor jó de amúgy nem érdemes
 

DeletedUser

Vendég
hali!nekem is lene egy kérdésem.van egy város mondjuk zeuszos!templom 25 sz.+ isten szobor!ez igy maxon 11 áldás oránként!van egy másik városom ami megint csak zeusz ott a templom 14 sz. ott elvileg 7 körülinek kéne leni az áldásnak!ha a ketöt összeadom akor nálam 18 áldás jön ki oránként!ezel szembe csak 13 ir!miért?ha valaki érti a talányt irjon!köszi
 

DeletedUser

Vendég
Mert amint a Súgóban is olvasható, nem az áldáspontok adódnak össze, hanem a templomszintek, és az alapján termelődik az ÁP.
 

DeletedUser

Vendég
ezt értem de az nem jön ki hogy ha 25 szint 11 áldás akor a 14 ami töbint a fele miért csak 3 növeli??ha összeadodik a templom szint akor föleg jobban kéne nöni!ezt nem értem
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok...az lenne a kérdésem, hogy az istenszobrot le tudom rombolni ha már nem kell, és mondjuk őrtornyot szeretnék helyette?
 

DeletedUser

Vendég
Amikor csak szeretnéd, de arra figyelj, hogyha egy ilyen épületet lerombolsz, akkor elvesztesz minden pluszt, amit felépítve nyújtott.

Lemaradt: Szenátus 10. szint kell a bontáshoz, és ha felül a "bontás" fülre kattintasz, akkor tudod majd elrendelni ezt.
 

DeletedUser

Vendég
hogyha csinálok 3 minotauruszt, és lebontom a szobrot, akkor elvesznek a lények?
 

DeletedUser

Vendég
Nem fognak eltűnni, mert az Istenszobor úgymond független a templomtól, tehát az általa nyújtott plusz kivételével semmi más változás nem lesz tapasztalható.
 
Fent