Isteni Kegy

Barbossza

New Member
Üdv.
Azért írok ide ebben a témában mert nem nagyon tudom hol tudnám a legjobban előadni ezen ötletemet.
Az ötletem több dologra irányulna az egyik hogy a játékosoknak megérje még jobban kiépíteni a maximum ra a városokban a templomokat.
Az ötletem abból állna hogy egy maxra kiépített templom az folyamatosan jövő max kegyen kívül az éppen adott istennél minden maxolt templom külön külön megemelné az adott istenek maximum összegyűjthető kegypontját.
Az elképzelésem az lenne hogy ha zeusznak van 5 maxolt temploma akkor az aktuális alap 500 kegy felmenne templomonként 30 al vagyis 5 maxos templommal az alap 500 felmenne 650 re e szempontból 1. magukat a mítikus szörnyeket nagyobb létszámban lehet képezni 2. ha egy adott istennél minél több a kegypont annál több csodákat lehet csinálni támadásoknál, védéseknél továbbá a többi aktuális csodánál és azért hogy a legnagyobb játékosok ne tehessenek túl nagy előnyre ebből szert ezért istenenként ezt a bónuszt legfeljebb 15 templommal lehet elérni vagyis egy istennek mondjuk zeusznak az alap 500 kegye legfeljebb 950 re lehetne megemelni és ugyan így a többi istennek is.
Nos lényegében ez lenne az ötletem.

És ezúton szeretném kérni abban a segítségeteket hogy az ötletemet el tudnátok juttatni az aktuális fő illetékeshez hátha megfontolná így vagy csak hasonlóan betenni a játékba ezen lehetséges fejlesztést? .

Ez úton is köszönöm az eddigi segítségeteket.
Tisztelettel
Cs. Tomi
 
Fent