Internetmegosztás

DeletedUser

Vendég
Üdv! Ez az űzenet az Adminisztratoroknak,Moderatoroknak és a többi segitőknek szól.
Szeretnék nektek jelezni egy dolgot és máris elmagyarázom,hogy miről van szó.
Tehát én meg az unokatestvérem egy lakásba lakunk és neki is meg nekem is van egy városa a grepolisba.
Én vagyok : WiNNNeR19
Ő meg : csongu99
Az IP ciműnk a routter miatt eggyezik ha jol tudom,mert az internetet tőle kapom.
A 2 város nem ugyanazon az e-mail cimen és nem ugyanarol a gépről volt csinálva és külön gépről játszunk.Tehát nem multizunk,szabálysértésről szó sincs csak arra szeretném felhivni a figyelmeteket,hogy az IP - cim eggyezés miatt ne higyétek,hogy multizunk.Később még felnézek a forumra,hogy lássam mi a helyzet,és remélem megértettétek amit itt leirtam.
 

Gitta72

Member
Ugyan nem neked írtad, de :

§2) Több játékos, egy internet kapcsolat

Ha kettő vagy több játékos osztozik az internet kapcsolaton, vagy számítógépen, úgy közös cselekmények esetén a két cselekmény között legalább 48 órának kell eltelnie. Tiltott továbbá a kapcsolaton osztozó játkosok között mindennemű nyersanyag megosztás, szállítás vagy bármely támogatás nyújtása (beleértve a varázslást is).

Ez a szabály az internet kapcsolat minden használójára vonatkozik, nem számít, hogy a megosztás egyszer, alkalmanként vagy rendszeresen történik. Ilyen hálózatként, vagy kapcsolat megosztásként kezelendő többek között az azonos háztartás, a közös munkahely vagy az iskola.
Az internet kapcsolat megosztását be kell jelenteni. Ezt a beállítások - internet megosztás fülnél tudod megtenni.
 

DeletedUser

Vendég
Gitta72, a szabályzat idézésével lényegében mindenbe választ adott. Annyit hozzáfűznék, hogy a közös internethasználat bejelentése nem mentesít a szabályzat 1. pontja alól, azaz egymás fiókjára továbbra is szigorúan tilos belépni.
 
Fent