Interaktív szövettségi profiloldalt!

DeletedUser

Vendég
Összefoglaló • Interaktív szövettségi profiloldalt!
Jelenlegi állapot • Nem olyan.

Leírás • A profiloldalak meglehetősen kevés infót tudnak nyújtani egy szövettség belső életéről, felépítéséről, úgy általában a megkívánt játékstílusról; legalábbis a minimum pontszám, legyél aktív, bajtársias, miegymás egyrészt túl általánosak és semmitmondók, másrészt nagyon is nyúlós fogalmak. Már csak a terjengősség elriasztó volta miatt sem lehet bővebb infót nyújtani, na meg előre válaszolni az érdeklődőben felmerülő kérdésekre. A legtöbb, amit egy szövi tehet, hogy belinkel egy nyilvánosan megosztott videót (ami többnyire csak afféle induló, himnusz), esetleg egy külső fórumot, bár nem tudom, ez a szabályokba belefér-e.

Persze lehet küldeni levelet valamelyik vezetőnek vagy tagnak, asszem érthető az általános fogadtatás. Ugyanígy toborzásnál, rendre jön, hogy mennyire örülnénk neked, mennyire jól fogsz járni, szintén bővebb infó nélkül, nem beszélve arról, mennyire rendszerezhetők a levelek.

Sokban változna a helyzet, ha a látogató kérdezhetne a szövi profiloldalán, vagy lenne ilyen célra nyilvános fóruma/topikja a szövinek, amit minden játékos elérhet. Ennek moderálását, szerintem, a profiloldal megváltoztatása jogosultsághoz lenne célszerű sorolni.

Visszaélések megelőzése • A trollkodást nyilván ki fogja moderálni a szövi moderátora. Ha mégsem, az is a szövit minősíti, vagy akár oda lehetne tenni egy "Jelentem a supportnak" gombot...

Vázlatrajzok • Hát, izé. Szerintem elég könnyen elképzelhető vizuális segédlet nélkül is.
Érvelés • Mert élvezhetőbbé tenné a játékot.
Nyilatkozat
Az ötlet megfelel a kritériumoknak?
Hát persze. De ha nem, azt bírálja el a support...
Az ötlet be lett-e már korábban küldve? Még nem találkoztam vele a fórumban...
 

DeletedUser

Vendég
Nem tudom te pontosan hogyan képzelted el, de ha úgy mint én akkor Támogatom.
 

DeletedUser

Vendég
Ha úgy mint Te =)
Szerintem egész praktikus kis dolog lenne.

Bár szerintem ez így nincs kész hogy fórumot csinálnak a profilból...
 

DeletedUser9302

Vendég
Kicsit jobban ki kéne fejteni szerintem.

De lehet én vagyok hülye :D
 
Fent