Ikon átrendeződés

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Pár napja van egy kis gondom, mégpedig azzal hogy átrendeződnek az ikonok (ami önmagában még nem lenne gond), ezáltal a játék bárminemű parancsot képtelen elfogadni. Kicsit meglepődtem, hogy még senki sem említette (valószínűleg azért, mert van, hogy ideiglenesen megjavul újbóli belépéskor - eddigi tapasztalataim alapján mintha egyes jelentések hoznák elő ezt a problémát). A probléma nem hinném, hogy nálam van, hiszen semmilyen más esetben nincs ilyen jellegű gondom. A számítógép újraindítása sem oldja meg a problémát.
Valószínűleg a legutóbbi update alkalmával került be ez a felettébb fránya bug.
 

DeletedUser

Vendég
Nálam is gond volt ikonokkal a verziófrissítés után, de csak a Mozilla Firefoxal.
Internet Explorerban és Operában müködött minden.
De most már Firefoxal sincs gond, megoldódott
 

DeletedUser

Vendég
Nos, nem igazán, a probléma azóta is fennáll. Valóban azt nem írtam, hogy mindez Firefox alatt történik. Bár mint tudjuk rengetegen használják a Firefox-ot, tudtommal a 2. legnépszerűbb böngésző, szóval így is csodálkozom, hogy ez még senkinek nem tűnt fel.
 

DeletedUser

Vendég
Ctrl>+ vagy Ctrl>- (kontroll meg plusz, kontroll meg mínusz).

Vagy esetleg: Nézet->Nagyítás->Csak a szöveg nagyítása pipa be vagy pipa ki.
 

DeletedUser

Vendég
Ctrl>+ vagy Ctrl>- (kontroll meg plusz, kontroll meg mínusz).

Vagy esetleg: Nézet->Nagyítás->Csak a szöveg nagyítása pipa be vagy pipa ki.

A probléma megoldása nem ilyen egyszerű... mint mondtam, nem esztétikai jellegű, hanem irányíthatatlanná válik a játék -> semmilyen parancsot nem fogad el, még kijelentkezni sem tudsz, max. az üzeneteket tudod olvasgatni.
Próbáld ki: Firefox és maradj online kb. 20 percet... meglátod miről beszélek ;)
 

DeletedUser

Vendég
nekem nincs ilyen problemam, napi 24 orat folyamatosan be vagyok jelentkezve, firefox-om van. biztosan nem az a gond hogy sokaig nem jelentkezel ki.
 

DeletedUser

Vendég
nekem nincs ilyen problemam, napi 24 orat folyamatosan be vagyok jelentkezve, firefox-om van. biztosan nem az a gond hogy sokaig nem jelentkezel ki.

Örülj neki, másoknál viszont ez a helyzet. Nem arról van szó hogy vannak-e olyanok akiket nem érint, hanem hogy egy pár napja létező, az idegesítőnél jóval komolyabb jellegű bug van a játékban.
 

DeletedUser

Vendég
Nyugodtan erősködhetsz: ez nem bug, csak nálad létezik(és még néhány embernél).
Inkább nézz szét a saját házad táján, és állítsd be rendesen a böngésződet.
(Az előző ilyen emberkénél kipróbáltam, ez a gond)
 

DeletedUser

Vendég
Nyugodtan erősködhetsz: ez nem bug, csak nálad létezik(és még néhány embernél).
Inkább nézz szét a saját házad táján, és állítsd be rendesen a böngésződet.
(Az előző ilyen emberkénél kipróbáltam, ez a gond)

Nem erősködöm, a bug nem csak nálam létezik. Nincs mit beállítani a böngészőn, mivel a hiba nem a grepolis megjelenése, vagy a legutóbbi firefox frissítés óta él, hanem pár napja (feltételezem, hogy grepolis update-hez köthető).
Célom nem a veled való parttalan vita, hanem a support figyelmének felhívása a bugra. Ha nincs építő jellegű tanácsod, akkor légyszíves hanyagold a topicban való aktív részvételt, köszönöm.
 

DeletedUser

Vendég
Hiba amiről írsz ismert, egy böngésző váltás segít rajta. Jelen hiba, eddig csak Firefox böngészőnél jelentkezett, valószínűleg annak kapcsolat nélküli üzemmódra lementett adatok összeakadása miatt. Próbáld meg az előzményeket letörölni a Firefoxból, ha nem jönne be, akkor kérlek vedd fel a kapcsolatot velem, az ügyfélszolgálaton keresztül.

Dragonrk
 

DeletedUser

Vendég
Dragonrk, köszönöm az érdemi hozzászólást. A probléma - úgy tűnik - megoldódott, egyes előzmények törlése után. Ha később megint felbukkanna, akkor majd jelzem.
 

DeletedUser

Vendég
Hát ijet még én nem láttam hogy az ikonok magátol rendeződnek, nekem soha nem volt még ijen Grepolisal
 

DeletedUser

Vendég
Akinél Firefox alatt probléma jelentkezik az ikonokkal, az nyomjon F5-t
 

DeletedUser1438

Vendég
Akinél Firefox alatt probléma jelentkezik az ikonokkal, az nyomjon F5-t

Sziasztok!

Nekem is voltak gondjaim a Firefox-al. De én nem nyűglődök vele, hanem böngészőt váltottam. Most a Google Crome-t használom. Tökéletesen működik minden.
 

DeletedUser1598

Vendég
Mostanában van egy olyan gondom, hogy a városnézetnél jobb oldalon lévő áttekintés ikonok(csapatmozgások kijelzése, kereskedelmi aktivitás, stb.) nem egymás mellett jelennek meg, hanem egymás alatt, és ha az egyikre rákattintok, akkor összecsúszik a városom képe:(
Ezenfelül ilyenkor a térképem is teljesen kikapcsol: a bal fölső sarokban csak egy fekete téglalap van a térkép helyén, ha meg rákattintok, akkor csak nagy kékséget látok a térkép helyén...Gondolom ezt nem okozhatja radarzavaró rakéta, mert, hát ugye az ókori görögöknek nem volt ilyen:D
De nagyon zavaró. Ilyenkor újra be kell jelentkeznem:mad:
 

DeletedUser1598

Vendég
Ezt látom néha, nem tudom, hogy jön elő:

BUG_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

csak kicsi:D
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent