igyunk egy jópofa sört!

DeletedUser

Vendég
Ha már máshonnan leszedték jó egészséget mindenkinek...

Ezt ki szereti?

letöltés.jpg
 

DeletedUser

Vendég
Nem értem miért kell eltávolítani a topicot. De én megint bennevagyok.
 

DeletedUser

Vendég
Azért mert a versenyek fórumszálban indítottam de oda azt nem valónak találták ide már csak jobb lesz :D

Meg mert nem tudom nem kapcsolódott a témához gondolom:S (a supportok antialkoholisták)
 

DeletedUser

Vendég
bocsánat itt most már megfelel a dolog szerintem el lehet itt erről trécselni ki mit inna és ki szereti a sört(ki nem) :D
 

DeletedUser

Vendég
Nem hinném hogy antialkoholisták, különben folyamatosan válaszolnának a kérelmekre xD
 

DeletedUser

Vendég
Ez erős volt de akkor is iszok egy korsóval mindenki egészségére:D

ű.jpg

és ők fogják felszolgálni:D
Elmegyek egyszer az oktoberfest-re esküszöm :D :D
 

DeletedUser

Vendég
LOL Én is.

De ide is jöhetne pár a Support megbízásából :p
 

DeletedUser

Vendég
A support nem robotokból áll, hanem emberekből, akiknek van életük a kockavilágon túl is :) Mindamellett igyekszünk a kérelmeket a lehető leggyorsabban megválaszolni. Az antialkoholizmus összeférhető az emberi mivoltunkkal.
 

DeletedUser

Vendég
LOL

Köszönöm. Őszintén. Végre egy normális post is a supportól :p Senki sem mondta, hogy robotokból álltok, csak néha kicsit el kéne magatokat engednetek. A munkátokat tök frankón végzitek, semmi baj nincs vele, csak lehetnétek lazábbak is xD
 

DeletedUser

Vendég
beer_2.jpg
 

DeletedUser

Vendég
Nah! Ez már laza :D de jó hidegen néz ki :D Amúgy ez már literes korsó :D
 

DeletedUser

Vendég
Jo lenne osszeulni a haverokkal egy jo hideg sorre, es nevetni az elet problemain. Remelem ez egy ilyen alkalom lesz. Szep gondolat a cegtol h ezt megosztjak velunk.
 

DeletedUser

Vendég
az oktoberfest erre a legjobb alkalom és hely a férfi mennyország el kell menni oda egyszer és el is fogok csak nem most :D

4.jpg
 

DeletedUser

Vendég
Ezen a kepen mar negyen vannak :)

Nekem is nagyon tetszik. Gondolom az inno sem azert csinalta ez, hogy csak nyeremenyeket kapjunk :)
 

DeletedUser

Vendég
nekik jó mert németek és elmehetnek rá olyan overalos ruhába nekem is kell egy olyan :-D

nekünk magyaroknak drága buli lenne az euro mitt így kevesen tehetik meg h elmennyenek :-S.

tényleg aki olvassa és megyis a festre írja már meg hogyan és mennyiért v aki volt írja le milyen volt? :-D
 

DeletedUser

Vendég
Azért mi sem szomorkodhatunk, nekünk is vannak fesztiváljaink, meg csak a nőkért, meg a piákért nem érdemes odamenni, hacsak nem a német nőkért, és piákért mész oda :DDDD
 

DeletedUser

Vendég
szerintem ott a hangulat is számít es a lányoknál alap kovetelmeny a. xxxl cici a kepekbol leveve legalabb is :-S
 

DeletedUser

Vendég
xDDD

Na azért kulturálódjunk, mégiscsak egy kulturált fórumon vagyunk :) Erről ráérünk beszélni később, vagy nem itt :)

De én szívesen látnék itt is ilyen fesztivált, bár szerintem a borfesztivál kb. ilyen, csak azt leszámítva, hogy nénik árulják a bort xD
 

DeletedUser

Vendég
nénik XD milxen korosztályból amugy jó reggelt kar h ezt a szálat csak mi olvassuk
:-D
 
Fent