Igazságos fair játék?

Gitta72

Member
Kedves Attila!

Ha a statodat megnézem akkor Te nű szerverről beszélsz épp... Ott majdnem 3 hét alatt fejlődtél fel 700 pont körülire. Ennyi idő alatt átlagban már 3000-4000 pontosra simán felfejleszti a városát és még prémiumot sem kell használni hozzá, nemhogy multizni... Majdnem ugyan akkor kezdtem a játékomat a szerveren mint Te és Én ma megyek a 4. városomért.....
Ez csak rajtad múlik, hogy mennyire fejlődsz és mennyire hagyod magad támadni és farmolni.
 

DeletedUser

Vendég
Mindenki a sajat utemeben fejlodik, es mindenkit megillet az a jog, hogy masokat megtamadjon.

A kisebb jatekosokat vedik a Morallal ellatott vilagok, de igaz, ez sem nagyon olyan nagy vedelmet.

Ha megtamadnak, vedd komolyan, vagy hagyj fel a jatekkal.
 

DeletedUser

Vendég

izé... muszáj sértegetned a fórumozókat?

Ha egy nálad sokkal erősebb játékos megtámadott és elfoglalta a városaidat, az nem az itteniek hibája, és nem jogosít fel sértegetésre és vagdalkozásra.
Inkább gondold át mit tudnál javítani a stratégiádon, voltál-e szövetségben (ha jó szövetséged vagy, sokkal könnyebb a játék) és hasonlók, de ezzel amit most csinálsz legfeljebb azt éred el, hogy kitiltsanak...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8984

Vendég
Ha megengeditek, én is véleményezném a topic indító hozzászólást!
Ez nem arról szól, hogy fair-e, vagy sem, mert a lehetőségeik ugyanolyanok voltak, mint a többi játékosnak, lehettek volna nagy csapatban, vagy toborozhattak volna. Mindenesetre büszkék lehetnek magukra, ha csak 3-4 szövetség összefogva tudta megállítani őket, ez dícséretes:)

Ez a fair play szabály pedig butaság, mert így hasraütésre és pofára tilthatnak bárkit, mert akárkire kihozta egy fair play megszegés, csak az okot kell megtalálni! A valóságban sincsenek fair dolgok, de ezt nem kell részleteznem!:)

Itt pedig a fair play már azzal megdőlt, hogy új regisztráltaknak nincs esélyük, lehetnek akármilyen taktikusok is, az összeszokott csapatok nyomják le a többieket.
 

DeletedUser8995

Vendég
Én is játszottam eredményesen Thetán egyedül egy szövi ellen.
Pontosabban újraregeltem 2 tengernyre a szövimtől. 175 ponttal indultam egy akkor már 6 millás szövi mellett. Rendesen rám szálltak. Naponta rombolták a városaim átkokkal, és több napos hadjáratokat indítottak. Nem tudtak kiverni, sőt késbb én foglaltam tőlük. A vezetőjük teljesen kiborult miattam :cool:
De ehhez több dolog is kellett:
- 0-24 aktivitás
- lázítós foglalási rendszer
- amatőr ellenfél,
- morál
- taktika (személyes mnt néhány társukkal) ;)
- és még így is párszor a társaim, vagy a konfis segítség mentett meg.Nem szeretném még egyszer végig csinálni. állandóan figyelnem kellett--> fárasztó volt.

Kb 50 városom volt mikor kiszálltam. :D

Ugyan ezt nem tudtam volna megcsinálni egy profi csapat ellen, azok darabokra szedtek volna.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Ez a játék egy történelmi játék, és a történelem nem a fairségéről híres. :) Akkor miért kéne fair play a grepolisba? Az erősebb, az aktívabb, a tapasztaltabb fog nyerni. Ennyi.
 
Fent