Időlimit

DeletedUser10235

Vendég
Vannak játékosok , köztük profik is , akik az élethelyzetük miatt korlátozott időmennyiséget tudnak szerveren tölteni. Ezért gondoltam különböző időlimitek bevezetését. PL:24/24 akik megengedhetik maguknak , 24/8 illetve 24/4 akik kevesebb időt tudnak fent lenni . Ez tehát 3 szervertípus. Remélhetőleg megszűnnének az eleve vesztes helyzetek.
Továbbá kíváncsi lennék kicsi 10 fős szövetségek versenyére is.Talán élesebb versenyfutás alakulna ki .
 

DeletedUser9302

Vendég
Az időlimitet úgy ahogy van Nem Támogatom!
Ha lehet nem részletezem.

A 10 fős szövetségeken elnevetnék egy darabig :D
Ha jól tudom külföldi szervereken az eddigi legalacsonyabb max. Tagság 20 fő.
Magyarországon 50 az Üpsilon szerveren.
De gondolj bele, 10 fő? Üpsilonon 50 fővel még egy tenger sem lehet teljesen uralni.
Tehát akkor Üpsilonon, hogyan lenne olyan, hogy az első szövetség több tengert ural, mint pl.: Az Elit Légió, A Jack Daniels, Az EGÓLOVAGOK és még sorolhatnám.
Tehát arra szerettem volna rámutatni, hogy Üpsilon szövetségei nagyon ingatagok, pont az alacsony létszám miatt.
10 fő, nem tudná magát megvédeni, ha mondjuk 3-an támadják őket.
Pedig ha az a 10 fő például az első szövetség? A végjátékban, hogyan uralnának 7 szigetet, és ezen felül védelem a városokba és nyersanyag a világcsodákba. Ha így lenne, az első szövetségeket naponta döntenék meg :D
De ha például nagy a limit, az sem jó, mert például, Elit Légió, EGÓLOVAGOK, soha az életbe nem döntjük meg őket, mert a legjobbak szép lassan oda csoportosultak. Tehát szerintem az optimális a 100-150 közötti.
Szerintem ilyen szövetség max. tagság lenne a legjobb és sok esély is van rá, hogy a következő szerver ilyenekkel indul.
De a következő szerverek azok mindig fejtörést okoznak, szinte kiszámíthatatlanok :D

Szóval az alacsony és magas taglétszámot kibeszéltük, tehát a 10 főt én Nem Támogatom!
 

DeletedUser10235

Vendég
Vettem.
Azért néhány szó az időlimitről:
Az időlimitnek akkor lenne jelentősége ha indulna egy szerver a kevesebb idővel rendelkezőknek is. Jelenleg vannak játékosok akik gyakorlatilag folyamatosan fent vannak ,megállás nélkül kereskednek stb. Mellettük a kevés idővel rendelkezők óriási hátrányban vannak.
Természetesen érterm hogy vannak más mutatók amiket szem előtt kell tartani.

10 fős szövetségről is:
A válaszodban a lényeg , (az első szövetségek naponta dőlnének meg ) gyakorlatilag nem válik lefutottá a meccs. Hárman támadnak egyet ? De győztes csak egy lehet. Természetesen a 10 fő csak példa volt .Az lehet 20 is . A lényeg a kis szövetségek folyamatosan változó erőviszonyai , illetve újrakezdéskor az esély megléte.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Nem támogatom!

Szerintem aki kevés időt tud tölteni a játékban az építse maximális szintre a bányáit és a milíciát végképp ne használja!
 
Fent