Hibrid App Kibeszélő/Hibabejelentő

piri.norbi

New Member
Nem gondoltam volna, hogy ilyen hírtelen lesz kiadva. Szép és jó meg hasznos, viszont a régi mobil felületet sem dobnám ki az ablakon.
Könnyebb kezelni azt, mint ezt a webes felületet egy kisebb képernyőn, könnyen félre lehet bökni-kattintani, illetve a fekvő tájolás miatt sokszor kényelmetlen lehet a telefont úgy fogni. Felmerült a kérdés, hogy, ha valaki egy új telefont vesz vagy újratelepíti a meglévőt akkor nem is tudja a régit letölteni. De ahogy nézem, csak a keresési találatokból szedtétek ki, linken keresztül még elérhető.
Szerény véleményem szerint mindkettőt megkellene tartani és összerakni 1 app-ba, lehessen választani az induláskor, hogy melyik verziót szeretnéd megnyitni, akár lehetne egy beállítás, hogy melyik legyen az alapértelmezett amelyik indul alapjáraton, de átlehessen lépni az egyikből a másikba. Viszont szerintem először arra kell törekedni, hogy az almások is letudják tölteni.
Illetve nekem nagyon sok helyen fehér háttérképek illetve képek vannak. Újraindítottam a telefont, az nem segített rajta, lehet valami más kavar be neki.
 

Csatolmányok

  • grepo.png
    grepo.png
    27,8 KB · Megtekintések: 4
Fent