Hiba???

DeletedUser5938

Vendég
támadás szervező

Sziasztok, az vajon hiba, hogy a támadásszervezőm eta alatt nem indul el? Vagy mit kell tennem a támadások mentése után, hogy elinduljon végre? Így nagyon rossz a taktika, ha az ellenfélnek megy, nekem meg nem...Mit kell tenni még az aktivizáláshoz a mentéseken kívül? Firefox böngészőben vagyok...
 

DeletedUser

Vendég
A támadásszervező csak figyelmeztet rá, hogy el kell indítanod a támadást.
 

DeletedUser

Vendég
A támadásszervező csak figyelmeztet rá, hogy el kell indítanod a támadást.

Sziasztok!

Elore elnezest kerek, hogy ide irom a problemam. Ritkan jovok ide infoert ezert nem vagyok benne biztos, hogy jo topicot valasztottam.

3 vilagban jatszottam, jelenleg az Achillesen vagyok aktiv. Ma reggel meg semmi problemam nem volt, elrendeztem a varosaimat, atneztem mindent. Delelott mar sotet kepernyo fogadott, nem enged semmihez hozzaferni, nem tudok sem varost valtani/forumozni/levelet irni....szoval semmit nem enged a rendszer.

Erdekes modon a masik 2 vilagban a MÜ-n es az Alphan minden rendben, ott az eddig megszokott modon megy minden kifogastalanul lehet jatszani..

Szeretnem megkerdezni, hogy mi lehet ennek az oka es mit lehet csinalni annak erdekeben, hogy ujra belephessek az Achillesre es mukodjon is .

Tisztelettel
papillon
 

DeletedUser

Vendég
Minden eset kivizsgálásra kerül, ha azt a megfelelő helyen kezdeményezed (Főoldal - Support menüpont, vagy a játékon belül Beállítások panelen Ügyfélszolgálat menüpont)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent