Hiba???

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Az Eta -n játszom, három szigeten is jelen vagyok. Ebből két szigeten az ott lévő falukkal úgy lehet kereskedni, hogy a megnövelt termelésű nyersanyagot el lehet cserélni a csökkentett termelésű nyersanyagra. A harmadik szigeten ez a lehetőség egyáltalán nincs meg, pedig 8 faluval lehet kereskedni (395-418 koordinátán), mint ahogy a másik két szigeten is 8-8 faluval lehet kereskedni.
Ez most hiba vagy sem? Szerintem igen, mert nem egy két faluról van szó hanem 8 -ról. Ebből legalább egynek ilyennek kellene lennie, nem?
Köszi a választ előre is.
Ds
 

DeletedUser

Vendég
Erre csak annyit tudok mondani, hogy pech.

Ha szerencséd van, akkor jó faluk vannak viszont nekem is volt olyan szigetem, ahol a falvakkal kb. sose kereskedtem.
 

DeletedUser

Vendég
Jelzek egy "hibát", amit nem tudom, hogy már észrevette-e más.
CHROME alatt HÉRA Népességnövekedés varázslatát elnyomva gyakran még oldalfrissítés után sem frissíti a csapatok gyártási idejét.
Olyannal is találkoztam, hogy (épp most - igazából ezért írok) a varázslat elnyomása után frissítettem az oldalt is és ennek ellenére az egység-gyártásnál a pipa megnyomása után nem 5 hanem 11 órára állította be 101 hoplita legyártását.
Ez a Lambdán és az Iotán is (csak itt játszom most) előfordult már velem.(bár lehet, hogy akkor Nálam van a gond).

Rápróbálnátok azért a kedvemért?

Tisztelettel:
veos
 

DeletedUser

Vendég
Veos szerintem a Chrome-mal van gond.

Nálam egy másik játékkal a Chrome 10 perc alatt kétszer is osszeomlott, még Internet Explorer is jobban működött nála. :p:D
Használj másik böngészőt (én a Firefoxot javasolom) ;)
 

DeletedUser

Vendég
Veos szerintem a Chrome-mal van gond.

Nálam egy másik játékkal a Chrome 10 perc alatt kétszer is osszeomlott, még Internet Explorer is jobban működött nála. :p:D
Használj másik böngészőt (én a Firefoxot javasolom) ;)

Már kiírták hibának. Használok Opera-t is - ott sem 100-as a dolog.

Ami viszont megint hibának tűnik, hogy a Chrome App, ami a bejelentkezési oldalon van, azt nem lehet letölteni, mert nincs olyan app. Azt írja, hogy valaki eltávolította talán...
 

DeletedUser4215

Vendég
Chat

Sziasztok!

Nem találtam eddig a hibajelzések között.

A Chat szinte használhatatlan a 2.0 bevezetése óta. Alpha világon vagyunk.
Amikor váltasz pl városhoz lépés, vagy hasonló, akkor kijelentkeztet és újra be kell lépned utána, hogy lásd a chatet. Tehát mindenki ki-be, ki-be lépked.
Remélhetőleg rövidesen kiderül az oka és kiküszöbölitek. Eddig tökéletesen működött.

Persze várható volt, hogy egy ilyen nagy váltás után lesznek fennakadások.
Csak a jelzés volt a célom vele. Ha valaki már jelezte, akkor bocsi.

Üdv:Unikornis
 

DeletedUser1598

Vendég
Már jelezve volt, de többet én nem tudok róla.
 

DeletedUser

Vendég
Az Alpha világban nem tudok a világ csodához küldeni nyersanyagot. Google Chrome használom a játék indítására, de már két napja nem megy a nyersanyag. Másik játékoshoz tudok küldeni. Próbáltam frissíteni, de akkor sem működik. Nem választottál nyersanyagot, ezt írja ki.
 

DeletedUser

Vendég
Nem fejlődik éppen a csoda? Vagy ilyesmi?

Ha nincs ilyen, javaslom használj másik böngészőt ;)
(én a Firefoxot javasolom)
 

DeletedUser

Vendég
Esetleg próbáld meg előszőr frissíteni a böngésződ, ha ragaszkodsz hozzá nagyon. Ha nem jó, akkor keress másikat.
Nekem a legújabb Chrome van (16-os), és minden rendesen működik.
 

DeletedUser7058

Vendég
Nem törölt város

Sziasztok.
E hónap 19-én újraindultam a Lambdán.
Google Chrome-t használok.A városom épp lázítás alatt volt,nem volt esély se bevédésre ,se túlélésre,tehát ugyanezzel az accal a "beállítások"-nál újrakezdtem a világot..
Azóta fejlődik az új városom elég szépen,viszont a régi nem törlődött.És bár csak 1 várost koordinálok,az Agórán 2 várossal rendelkezem a játék szerint,holott a régit már aznap este elfoglalták,azaz már újraindulásom után pár órával .
A hibajelentésnél sajnos nem dob ki olyan opciót,hogy bármi magyarázó szöveget írhatnék a hiba jellegéről.Ezért elnyomtam sacc 2 jelentést,de csak annyit engedélyezett,hogy bejelölhettem a világot és a "hiba-bug" opciót,aztán "küldés".ebből viszont senki nem fogja tudni mi a gond.
Kérdésem tehát az,hogy mikor törlődik a nemlétező régi városom?
Köszönöm a segítséget,
 

DeletedUser1598

Vendég
Újrakezdésnél azonnal szellem lesz... Ha nem lett az, akkor jelentsd a hiba pontos leírását az ügyfélszolgálaton.
 

DeletedUser7058

Vendég
Nem törölt város

A hibajelentésnél sajnos nem dob ki olyan opciót,hogy bármi magyarázó szöveget írhatnék a hiba jellegéről.Ezért elnyomtam sacc 2 jelentést,de csak annyit engedélyezett,hogy bejelölhettem a világot és a "hiba-bug" opciót,aztán "küldés".ebből viszont senki nem fogja tudni mi a gond.

Azért írtam ide,mert NEM tudtam jelenteni.
Szellemváros lett,amikor újrakezdtem,de mégis 2z agórán és a ranglistán 2 várossal indultam újra és a meglévő pontjaim/1900/ a két városra oszlanak egyenlő arányban,legalábbis a ranglistán.
Ez még nem okoz gondot,de majd ha foglalni akarok,akkor nyilván nem örülök ,mert nem enged foglalni,miután 2 várost tart nyílván a játék.
Azért regeltem ide,mert nem enged jelenteni...de köszönöm a tanácsot!Ezek szerint ezt a topikot nem nézi a support!
Így jártam...
 

DeletedUser

Vendég
sziasztok

nem tudom hiba vagy nem de jó lenne ha valaki tudna segíteni
röviden:az egyik tag állandóan támadta a szövi társam ezért egy kisebb sereget én is ráküldtem persze előtte kémleltem mekkora serege van nehogy kevés legyen
a támadás végén a jelentésben semmi nem volt csak annyi hogy a seregem teljesen megsemmisült és az ő egységei helyén egy nagy?-el
erre megtámadott én meg abban az időben vissza
jött is a kettő jelentés
az ő támadásáról rendes kép támadó és védő erők mind két oldalon
az én támadásom jelentése megint csak annyi az egész seregem megsemmisült
pedig nagyobb és erősebb sereget küldtem mint amivel ő rendelkezett (nyernem kellet volna)
tud valaki infot adni??
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem, a kémkedésed és a sereged beérkezése között eltelt X idő alatt megfelelő védelmet gyűjtött. És ugye ha minden egységed megsemmisül, akkor nem tudod meg, neki mennyi van, volt.
Vagy az is lehet, hogy nem küldtél elég hajót (jelzőt, biremát, tiremát), s hiába volt erősebb a szárazföldi sereged, a tengeri erők legyőzték. Hiszen egy birema is végezhet 10.000 szárazföldi lovassal, ha nincs elég tengeri egység.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
szimulátor

Üdv,

Nekem a szimulátorral van gondom. Beírom a csapatokat, leokézom, és a következő ugrik fel: responce error


Mely böngészőn/böngészőkön jelentkezik a hiba?
Chrome
Melyik világon jelentkezett hiba?

A hiba rövid leírása.
fent
Amennyiben lehetséges, egy kép a hibajelenségről.
csak egy pillanatra ugrik fel, nem sikerült képet csinálni róla

Előre is köszi
Timi
 

DeletedUser

Vendég
piac

nem működik jó
5000 helyet 3 szorosát küldi de nem azt amit szeretnék mért
van olyan 5000 helyett 44 küld
sok más is hibás a piacnál
 
Fent