Hasznos linkek

DeletedUser

Vendég
Tisztelt Fórumlátogatók és Support tagok!

Azért nyitottam ezt az új topic-ot, mert szeretném megtudni, hogy vannak-e a grepolishoz is olyan programok mint a klánháborúhoz? Pl: Térképkészítő, fórumba betehető jelentés készítő stb.

A Válaszokat előre is köszönöm
 

DeletedUser

Vendég
Miután midezt megcsináltam hol tudom elinditani hazsnálni, egyszerűbben jelntést készíteni
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Játékosok!

A játékban csak engedélyezett scripteket lehet használni/terjeszteni.

Az engedélyezés módja:
-küldjétek el Moira-nak a scriptet, majd ha engedélyezi a használatát a support kiteszi a Fórumra.


Grepolis Support Csapat
 

DeletedUser

Vendég
A jelentéskonvertáló engem is érdekelne.Láttam valamilyen scriptet greasemonkey-hoz,de valami egyéb megoldást keresnék.Ha van.
 

DeletedUser903

Vendég
Engem is nagyon érdekelne más megoldás. Nekem google chrome-m van.....
Elöre is köszönöm.
 

DeletedUser

Vendég
Érdeklődni szeretnék a Grepolis Stats-on lévő levelező lista készítő mikor fog működni?
 

DeletedUser922

Vendég
Sziasztok !
Nem tudom melyik topicban olvastam arról,hogy nem müködik a jelentéseket bemásoló link.
Én ezt használom 2 napja még müködött, de csak a Firefoxal.

http://forum.de.grepolis.com/showthread.php?t=1547

ha erre klikkelsz, megjelenik egy verzió , arra klikk és a "róka "telepiteni akarja, engedjük,majd inditsut újra.
ha ez megtörtént, akkor az egységeidnél látni fogsz egy pici floopyt.
Akkor helyben vagy ! ez az ikon mindig látható minden képen!!!
Amikor egy jelentést szeretnél bemásolni, mondjuk a forumra, nyisd meg a jelentést, ott a floppy :) akkor klikk, a floppyra, ezután megjelenik egy gép, ill egy monitor. klikk a gépre, betölt, majd ennek az ablaknak a JOBB also sarkában látsz egy kis téglalapot, egy kóddal, klikk rá, és jobbegérgomb,másolás........és másolhatod is !

Remélem segítettem, használjátok egészséggel ! :)

Lánylovag
 

DeletedUser

Vendég
BB kod

megszeretnem kerdezni h itt vane ojan h bb kodos iras,mert nagyon szuksegem lenne ra foleg az egysegek be irasanal,mert klanhaboruba van.
valasyotokat varom,elore is kosyi
 

DeletedUser

Vendég
Van természetesen méghozzá szerintem 100%-ban ugyanúgy és ugyanott, mint a kh-ban.
 

DeletedUser

Vendég
BB kod

tehat akkor pl,a parityast azt h tudnam vagy mibe tudnam beileszteni h bb kodba mutasa,es nem igy szimplan.
 

DeletedUser

Vendég
hat alapvetően te magad nyitottál egy ezzel foglalkozó témát ahol válaszoltak is már neked :
BB kodos iras

Különben meg:


Azért nem értem teljesen a problémádat, mert teljesen megegyezik a kh-val és ugyan ott is van akár fórumon akár a játékban...
Ha rámész itt -->> a Quote repleyre akkor pontosan látni fogod a menetét
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Tamadas kalkulator.

Sziasztok!
Azt szeretnem megkerdezni van-e mar tamadaskalkulator ha igen akkor hol. Elore is koszi.
 

DeletedUser

Vendég
Igen, van, a szenátus elötti Agorára kattintasz és ott a Szimulátor, amellyben a csaták menetét tesztelheted
 

DeletedUser3637

Vendég
tavolgás idő kalkulátor

Sziasztok!
Tud valaki olyan engedélyezett scriptet vagy oldalt ahol találok ilyet.
------------
A tippeket előre is köszi


A linket kivettem, tekintettel arra, hogy nem az InnoGames által üzemeltetett játék egy kiegészítőjére mutatott. Felhívom a figyelmedet a Fórum szabályzatára, amelyben az ilyen linkek kifejezetten tiltottként szerepelnek.

Messalina
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
kérdés

Van-e olyan "jelentéskonvertáló" amely 2.0-s verziókban is működik?
Az itt feltüntetettet nem tudom használni kappán. :(
 

DeletedUser

Vendég
Amennyiben a Fórumon az engedélyezett szkriptek közt nem találsz használhatót, úgy nincs olyan, amelynek használatát a support tolerálná.
 

DeletedUser

Vendég
Várjunk egy pillanatot!

Ez, hogy 2.0-ra frissítik a régi verziót azt jelentené, hogy mostmár ott nem lehetne használni a Faark's-ot? :eek:
 
Fent