Harci pont hiba

DeletedUser

Vendég
En a delta szerveren jatszom es van amikor nem ad harci pontot pedig tobb szaz egyseget gyozok le mert lehet ez vagy ez XD normalis??
 

DeletedUser

Vendég
Harci pontot az alábbi esetekben nem kapsz:
  • a milícia legyőzéséért,
  • ha az egységeid más városban (szövetségesednél) védőként szerepeltek és úgy győzték le a másik város támadóit,
  • ha gépi faluban ütközöl ellenállásba és annak a védőit pusztítod el.

Minden más esetben kapsz harci pontot, de nem azonnal, hanem amikor a szerver a legközelebbi adatbázis-frissítésnél jóváírja (ez hozzávetőleg óránként történik).
 

DeletedUser

Vendég
november 8-án egy városban több mint 60 katonát győztem le (miliciát nem számolom) én vesztettem hármat. az elmúlt napokban összesen kb.10 pontot kaptam. És ez nem egyedi eset kb. egy hete megy így. Előtte pár óra csúszással megkaptam a harci pontjaimat. Most elkezdem írni mert eddig nem vezettem pontos kimutatást és szeretnék pontos adatokal szolgálni
Nil
 

DeletedUser

Vendég
A megölt egységek azonnal felkerülnek a faladra, a rendszer ebből számolja ki a te harci pontodat. Nyomj rá a faladra, és add össze a bal oldalán található egységeket(harci szekér értelemszerűen 4et ér, lovas 3at stb.) Amennyiben azt az értéket kapod meg, amennyit a rendszer jelez, akkor nincs hiba, ha kevesebbet, akkor írj az ügyfélszolgálaton keresztül, és én is kifogom neked számolni.

Dragonrk
 

DeletedUser

Vendég
nem kaptam harc pontot

[report]ab002e88df5a0a9d07987c699c3201a1[/report]
[report]009e40c08d10dba77fed3bb530f31c71[/report]
 

DeletedUser

Vendég
nézd meg pár perc múlva, és itt nem lehet ezeket linkelni!
 

DeletedUser

Vendég
Azt nem látjuk (mivel ezek a jelentések nem konvertálódnak át hálisten a nagyfórumon láthatóvá), hogy milyen módon haláloztak el a katonáid: saját magadat védted, támadtál, netán mást védtél?
 

DeletedUser

Vendég
Kettő várost támadtam meg , csak támadó egységekkel , parittyás hoplita lovas, két teljes városnyi egységgel , minden katona odalett és harci pont azóta sem jött. 2010.12.16. 20:04 a támadás idelye
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Netán tenger felől támadtál? Netán támadóhajók nélkül? :) Mert akkor az ajándék harci pont volt a másik félnek. Ekkor ugyanis - ha van akár csak egyetlen birema is a kikötőben - semmit nem ütsz, ellenben a katonáid levedlik a páncéljukat, szabad lakossággá konvertálódnak és úsznak hazáig...
 

DeletedUser

Vendég
Netán tenger felől támadtál? Netán támadóhajók nélkül? :) Mert akkor az ajándék harci pont volt a másik félnek. Ekkor ugyanis - ha van akár csak egyetlen birema is a kikötőben - semmit nem ütsz, ellenben a katonáid levedlik a páncéljukat, szabad lakossággá konvertálódnak és úsznak hazáig...

Értem köszönöm
 

DeletedUser4197

Vendég
Én Alpha világon játszok és már több mint 3700 klatonát győztem le és még mindíg csak az a kitüntetésem van hogy 250 egységet győztem le! valaki intézkedne emiatt? köszönöm!
 

DeletedUser4197

Vendég
harci pont, mert valamelyik katona többet ad!! ennyi pontot kaptam érte, de még mindíg csak a 250 katonát győztél le kitüntetésem van!
 

DeletedUser

Vendég
azért mert nem győztél még le 2500 egységet, csak harcipontban
 
Fent