Hang-frissítés

DeletedUser

Vendég
Nekem csak az a gondom, hogy, ha aktiválom a hangokat, folyton összeomlik az oldal és minden egyes feladatot újra kell indítanom( épület-fejlesztés, kiképzés, támadás). Ez másnál is jelentkezik?
 

DeletedUser

Vendég
Igen. Nekem is ez volt a gondom. Én egyszerűen nem használom a hangokat.
 

Moira

Ex-CM
Ez nem a Grepolis hibája, hanem a Chrome böngésző adott ki egy frissítést, ami ilyen következményekkel jár. Sajnos nem tudunk mit tenni vele, mivel nem a mi programunk okozza. Jeleztük feléjük, remélem, hamarosan megoldják.
 

DeletedUser

Vendég
Ez nem a Grepolis hibája, hanem a Chrome böngésző adott ki egy frissítést, ami ilyen következményekkel jár. Sajnos nem tudunk mit tenni vele, mivel nem a mi programunk okozza. Jeleztük feléjük, remélem, hamarosan megoldják.

Köszönöm a választ. Akkor én sem használom a hangot egyenlőre. További jó játékot.
 

DeletedUser5060

Vendég
Cáfolom a Fire-t. Nálam SEMMI nem működik a hangokból :)
Ja és igen, beállítottam.
 

DeletedUser

Vendég
Akkor lehetséges nem a böngészővel van a baj nem? Én is,barátnőm is firefoxot használok,barátnőmnek megy,nekem meg nem. Nem mellesleg ilyen gyártások jönnek elő néha...a helyet fixen foglalják.

YQeX.png
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Moira

Ex-CM
A chrome esettel kapcsolatban jeleznék két dolgok.
Egyrészt van megoldás rá, hogy működjenek a hangok:
- “Customize and control Google Chrome”
- “Settings”
- keress rá arra, hogy “predict”
- kapcsold le a következő elemet: “Predict network actions to improve page load performance”

A másik hír, hogy a Chrome ezen hibáját a v.26 of Chrome verzió fogja javítani, amely jelenleg a béta fázisban van.
 
Fent