Hadügy

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Lehetne "blokkolni" egy játékost, a falujának megtámadásával, ekkor nem tud semmilyen hadügyi tevékenységet folytatni, kivéve az egységképzést. Egyszerűbben fogalmazva:
Van három játékosunk, Ábel, Béla, és Csabi. Ábel meg akarja támadni Bélát, de mivel Ábelt tegnap megtámadta Csabi, ezért nem tud támadni.
 

DeletedUser

Vendég
Egy ötlet ami nem késhet!

Ez is egy blokk a támadásoknál. Én ilyen szint blokkot akarok. pl: -200 szint, +200 szint. Velem ez esett meg, 900 pontom volt, jó várossal max napi termelés 2000 , 11 kardforgató, 2 parittyás , 40 íjász és 15 hoplita (nem vagyok nagy harcos). Ezzel ne engemet hibáztassatok hogy kevés katonám volt, nem vagyok nagy harcos. De egyszer megtámadott egy 1700-as ponttal rendelkező ember. Jött 90 kardforgatóval, 98 parittyással, 60 íjásszal, 80 hoplitával, 50 lovassal. Elszedte az összes nyersanyagom és mindig támad mostantól. Ezért írtam neki egy levelet , hogy miért támad. Ezt mondta:

,,Figyelj, mindenkit támadok aki nem a szövetségesem. Szépen utazgatom végig a szigetet, meg már másikra is át-átmegyek. Ez van."

,,Szia!
Sajnos nem tudok a kérésednek eleget tenni, ennek több oka van:
- a játék erről szól, hogy egymást is támadjuk, nekem már bőven kevés a bot falvak adta nyersanyag."


Kérem a játék készítőket, (kiemeltem a fontos dolgot) hogy ennek a kérésemnek tegyenek eleget. A gép falvakat csinálják jobbra. Több nyersanyagot kéne belőlük szerezni.

Üdv: Jenci1998
 

DeletedUser

Vendég
Akinek nem tetszik hogy támadják, az játszon más játékkal.
 

DeletedUser

Vendég
Csatlakozom az elöttem szólóhoz. Megvannak a lehetőségeid neked is arra, hogy elvedd a kedvéd a támadástól. Hogy mik ezek, annak a kitalálását rád bízom.:D
 

DeletedUser

Vendég
Aki már most erre kényszerül az szerezze be a simset!
Az npc faluk többet adjanak na szép, és aki mondjuk extra szabadidővel van ellátva meg duskál a javakba és soha nem lehet majd utolérni.. Igy még több ember szívja a fogát... Gondolkozzál már el.. Sok jo ötlet csak mindig hátulüt...
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent