Hősök

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Mára lett meghírdetve a hősök bevezetése.
Az hol van?
Emelett semmi változást nem látok.:/
 

DeletedUser9415

Vendég
Szia!
Ha jól tudom a hősök bevezetése elmaradt.
Vagy nem is mára tervezték, mára az új irányító panelt akarták, de elmaradt.
 

DeletedUser

Vendég
aaaaaaaaaaaaaaaaaa
Szeretnénk felhívni a figyelmedet, hogy 2013. 10. 9-én, szerdán a technikus csapatunk a játékot a legfrissebb, 2.47-os verzióra fogja frissíteni. A folyamat biztonsága érdekében, valamint a játékélményetek maximalizálása okán bizonyos ideig nem tudsz majd belépni a játékba. Törekszünk rá, hogy ez az idő a lehető legrövidebb legyen. Köszönjük megértésedet.

Ez a verzió vezeti be az új kezelői felületet és szeretnénk még egyszer előre megmutatni nektek. A játékos közösségek visszajelzésének hála sikerült egy olyan felületet megalkotni, amely képes a folyamat elején kitűzött célokat elérni:

- minimum 1024 x 768 px képernyő felbontásra optimalizált kezelői felület;
- az elemek rendezettebb, logkusabb, ösztönösebb felhasználást lehetővé tevő rendezése;
- az új tulajdonságok integráltabb kezelése (pl. jutalomtár, hősök, küldetések);
- jobb megjelenés, kinézet.

Amennyiben többet szeretnél tudni, mit hoz a 2.47-es verzió, úgy a részleteket a fórumon itt, az új kezelő felület részleteit pedig itt megtalálod. A súgó vonatkozó részének elkészítése már folyamatban van és hamarosan elérhető lesz. Addig is mindenkinek jó szórakozást és izaglmas játékot kívánunk!

Reméljük, hogy az újítások elnyerik tetszésedet.

Tisztelettel
az InnoGames magyar csapata
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Az új felhasználói felületen még csak helyet kaptak volna a hősök de még nem vezették volna be őket.
 

DeletedUser

Vendég
Végülis csak 2,5 hónapja játszhatok bétán vele...:/
 

DeletedUser102

Vendég
Ja:) De most a Test szerveren sincs meg a sandboxon sincs:)
 

DeletedUser9302

Vendég
Már nagyon várom, ez az 1. nagy változás a legvégső verzió fele (ha egyáltalán van ilyen :D:D:D)
 

DeletedUser102

Vendég
Hát szerintem minimum egy hónap de abba se vagyok biztos lehet karácsonyi ajándék lesz belőle:)

Hoppá bocsi most olvasom fejlesztési blogba Pénteken jön valami változás lehet egyszerre meg kapunk mindent hát nagyon kíváncsi vagyok rá:)Legalább is Béta szerveren:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8239

Vendég
Üdv.
Csak azt szeretném megkérdezni hogy hogyan áll a hősök tesztelése a béta teszt szerveren és hogy kb mikor lesz várható a bevezetésük a rendes játékba.
Tisztelettel
Barbossza
 

DeletedUser9302

Vendég
Hősök


Itt nézhetsz utánuk.
(A végén ha jól emlékeszem ott van mikorra várhatóak.)
 

DeletedUser8239

Vendég
Bocsánat hogy megint ezt kérdezem az előző válasszal semmit sem tudtam meg.
Esetleg itt nem kérhetek egy kis infót.
Mint például hogy kb mikor várható februárban?
 

DeletedUser8461

Vendég
Szia Barbossza,

Jelenleg még folyik a tesztelésük, így nem lehet tudni, hogy mikor jönnek. Mivel még tesztelik így új hibák is előjöhetnek, amelyeket ki kell javítani. A legkorábbi bevezetés az Február (vége), de ez természetes az előbb leírtak függvényében változhat.
 

DeletedUser102

Vendég
A Dev Blogon irták holnap hősök 3 első piacon ezt hogy kel érteni??:)
 

DeletedUser9231

Vendég
Hali!
az első három piacba sztem az angol (mint mindenhol általában), német(német a játék) és egy harmadik amire tippem sincs :)
Meg is találtam ez idő alatt. A hollandoknál 11-én jönnek. Kint van náluk fórumon.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser9231

Vendég
Sziasztok!
Tegnap tévedtem a német és az angol szerverre nem ma jönnek a hősök. A holland, spanyol, brazil piacok lesznek az elsők.
Sorry! :)
 

DeletedUser102

Vendég
Igy van :A holland Brazilon Spanyolon is van:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8239

Vendég
Van valakinek ötlete hogy ide mikor vezethetik be?
Mármint a magyar piacra.
 

DeletedUser9231

Vendég
Ha Lee!
Ha minden igaz, akkor jövő hónap elején valamikor.
 
Fent