Hősök világa

DeletedUser9344

Vendég
Hello! Megint kérdésem volna:
Tegnapelőtt megszereztem a "Hősi stratéga" kitüntetést. Minden feltétel teljesült. Ám amikor az Akhilleshez próbáltam csatlakozni, akkor azt írta: "Még nem kaptál belépési engedélyt ehhez a világhoz!".
Gondolom kell hozzá némi idő, míg elfogadja, arra lennék kíváncsi, hogy ez kb. mennyi idő? Néhány nap, esetleg egy hét?

A másik kérdésem pedig az lenne: Azért az szerepel mellette, hogy Globális, mert ezzel minden ország Hősi világára regisztrálhatok?

Előre is köszönöm a válaszokat :)
 

DeletedUser8461

Vendég
Jo reggelt,

En nem tudok 'varakozasi idorol', szerintem itt valami hiba lesz. Kerdezd meg a Szupportot, ok biztosan tudnak segiteni.

A Globalis az csak annyit tesz, hogy a kitunteteseknel az egyes, mashova nem tartozo kitunteteseket, mint pl. a hosi stratega, vagy a hamarosan jovo hosi kuldeteseket ide sorolja be, mert ezek mindegyik vilagra vonatkoznak, es nem csak arra, ahol megszerezted oket.
A kulonbozo orszagok (piacok) jatekvilagai kozott semmilyen osszefugges, kozos kapcsolat nincs, pl. ha ott vilagot nyersz, akkor azt itt nem fogod latni, vagy ha ott premiumot veszel, akkor azt nem fogod tudni itt felhasznalni, és vica versa.
 

DeletedUser9344

Vendég
Jaj, tényleg, ezt, hogy az országok szerverei között nincs kapcsolat, tudtam is! :) Nem tudom, miért nem jutott eszembe...

Köszönöm a választ, a Supportnak akkor írok. :)
 
Fent