Hősök világa

DeletedUser1598

Vendég
2012. jan. 1. és 2012. ápr. 31. között valamikor.
 

DeletedUser102

Vendég
Bocsi én ugy halottam elsö negyed év az pedik március nem Április:):)
 

DeletedUser

Vendég
Még sehogy. Február 27-én indul csak. Szerintem majd a többi világ közt lesz, max. valahogyan kiemelve, hogy a vak is lássa. :D
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!Nekem is lenne egy kérdésem.Ez az egy hősök világa van?Vagy lesz-e még?
 

DeletedUser

Vendég
Később lesz még, csak nem tudni mikor indul a következő.
 

DeletedUser

Vendég
Hali !
Arra lennék kiváncsi, hogy akinek a Hősök viágába, belépéskor csak a "Hősi stratéga" kitüntetése van meg,
és csak később szerzi meg a másik világon a "Világ ura" kitüntetést, ennek a megszerzésekor,
meg kapja-e az Achilless-ben az érte járó bónuszt ?
 

DeletedUser

Vendég
Stratéga.jpg

A "Hősi stratégia" kitüntetéshez szükséges:

Város alapitása:-1
Város elfoglalása:-1
Isteni erő használata:-100
Ranglista pont elérése:-20 000
Harcipont:-7 500
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Kb.mikor indul a következő hősök világa?Nű óta eltelt 1 hónap,úgyhogy szerintem ideje egy új világot nyitni.Tudom,hogy az InnoGames dönti el,de kb.hány nap?
A választ előre is köszönöm!
 

DeletedUser

Vendég
Tisztelt Support!
Lenne 1 kérdésem.Mikor indul a következő hősök világa,vagy a 1 normál világ?Szerintem Nű óta eltelt sok idő,és ideje lenne új világot nyitni.Mondjuk most,hogy lesz ez a Grepolympia,lehet,hogy mostanában nem fog indulni,de kb. mikor indul 1?
A választ előre is köszönöm!És bocsánat,hogy ezzel zavarlak titeket! :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Szia!

Nagyon szépen kérlek ne kérdezzétek mindig ezt!

Új világ akkor indul, ha fent az emberkék azt mondják, vagy
Egy világ már fullra telivan, és egy újonnan érkezettnek csöppnyi esélye sincs.

A Nű világot sem akarták elindítani, mert meg akarták várni, míg a többi világ lezárul, és ezek mintájára indítanak egy újat, de sokan könyörögtek egy új világért, ezért az is lett!

Amúgy is, a Nű világ 1 hónapja indult, és mivel nem a .en grepón vagyunk, így nem 2 hetente fognak világot indítani,ha nem 2 naponta (Troy, Hip).

A Grepolimpia max csak annyival lehet befolyással a világok indulására, hogy semmivel! Ez egy kisebb verseny, nem egy új világ!

Új világ,hogy haddnemondjakmár hülyeséget, augusztus közepe előtt tutibiztos h nem indul, de amint lesz infó tudni fogod :)
 

DeletedUser8143

Vendég
Párszor leírta már a Support, és mi, játékosok is, hogy ez az InnoGames-en múlik. A Support is csak nemsokkal előtte kap róla értesítőt, előre nem tudják megmondani. Türelem, és indul. Te ígyis 4 világban játszol, van neked bőven izgalom most :)
 
Fent