Hódítás

DeletedUser

Vendég
A FOGLALÁST jó dolognak tartom de némi korlátot lehetne szabni neki, mert pl.: akinek csak 1 Polisza/Városa van és szépen lassan építgeti fejlesztgeti eljut nagy nehezen 1 szintre amiért több hétig is küzdött és akkor jön 1 játékos, és elfoglalja szerencsétlen várost. Játékos semmit nem tud tenni ez ellen, meg ha tudna is akkor se érne sokat, mert a foglaló valószínűleg 3* 4* erősebb legalább és folyamatosan pótolni tudná a vesztett egységeket. Tehát szerintem ha 1 városa van a játékosnak akkor az csak akkor lehessen elfoglalni ha már legalább 2 hete nem volt fent és nem rakta magát vakáció módba/szabadságra. Ja és ne gyertek azzal hogy ez 1 ilyen játék mert ilyen tényleg csak aki szépen lassan fejlődne és az egyik pillanatban elfoglalja valaki az egyetlen városát, mert épen úgy tartotta kedve az nembiztos, hogy örülneki.
 

DeletedUser1598

Vendég
hát sajnos ez egy ilyen játék...:rolleyes: najó, hagyjuk...

Gondolom veled már megtörtént, azért akarod ezt megszavazni... semmi esély, emiatt sokkal rosszabb lenne a játék. Én ez ellen vagyok. Engem is foglaltak be már más játékban, úgy hogy egy falum volt. Hát aztán. Ez van. Ha nem tetszik valakinek, hogy befoglalják játsszon "Én kicsi Pónim"-at vagy "Barbie World"-öt... A egyetlen másik megoldás a leghasznosabb. A SEREG!
 

DeletedUser

Vendég
Pedig erre csak az lehet mondai, hogy ez egy ilyen játék. Itt a városok elfoglalása a lényeg, ez egy stratégiai játék. Itt a hadsereg és a szövetségeken van a hangsúly, nem a városok pontszámán. Ha megfelelő védelmet alakítasz ki, vagy erős szövetségben vagy, akkor senki nem fogja elfoglalni a városodat, vagy ha megpróbálná, akkor pórul járna.
Lehet majd indul békés világ, ott majd a pontszám lesz a lényeg, de a jelenlegi szervereken nem az.(nem tudom mikor indul, ha indul)

Dragonrk
 

DeletedUser1598

Vendég
Tökéletesen igazad van:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Nem a foglalás/hódítás ellen vagyok hanem a kicsik védelmért. Sereg!? szerinted lehetséges sereget tartani ha napi szinten 400 fölötti harciszekér nullázle? Esélyt sem adva a fejlődésre
 

DeletedUser

Vendég
Nem a foglalás/hódítás ellen vagyok hanem a kicsik védelmért. Sereg!? szerinted lehetséges sereget tartani ha napi szinten 400 fölötti harciszekér nullázle? Esélyt sem adva a fejlődésre

Hát ha ennyire bosszant a szomszédod, javaslom az újrakezdés gombot. Az kitesz a térkép szélére biztonságos méretű társak közé.

Egyébként a környékeddel nagyjából egy időben kezdtél. Pont annyi időd és lehetőséged volt a fejlődésre, mint a környékednek :)
 

DeletedUser

Vendég
Első körben azt javaslom, hogy a szövetségedet vond be az ügybe. Lehet tőlük segítséget kérni, így kiépítve a védelmedet, megfékezni a támadásokat. "Legjobb védekezés a támadás", ezt az elvet is lehet követni, de a fórumon sok tanáccsal lehet találkozni olyan játékosoktól, akik már nagyon rég játszanak, esetleg kérdések témában is tudsz nyitni egy topicot, ha nincs ilyen, amibe tanácsokat kérsz.
Védve vannak a kezdő játékosok, szervertől függően 5-7 napig. Ez idő alatt senki nem tud megtámadni, és nyugodtan kiépítheted a kezdő védelmedet.

Dragonrk
 

DeletedUser

Vendég
a játék szabályai már így is a védőknek kedveznek, nem kellene még jobban segíteni a védőket a szabályok módosításával. Ha pedig a kezdők védelméről van szó, akkor ott van a kezdeti védelem, talán még azt lehet növelni 1 hétről mondjuk 2-re.
 

DeletedUser

Vendég
A hódításnál a kezdő védelem nem olyan jelentős.
Egy-két hét alatt a legtöbb játékos csak kb. 500-1500 pontra húzza fel magát, ha valaki hódítani akar, akkor viszont nem valószínű, hogy egy ekkora várost akarna elfoglalni, hanem keres magának egy nagyobbat.

Farmolás ellen viszont jobb a kezdőknek.

Bár a kezdőket többnyire a kis szövetségekbe veszik csak föl, ahol nem kapnak nagy védelmet, hiszen a többiek se sokkal nagyobbak.

Az talán jobb volna, ha itt is valami olyasmi rendszer lenne, mint O-Game-en, hogy akik távolabb vannak (pl. pontokban) azok erősebb/gyengébb játékosok és nem lehet őket támadni. Hiszen az nem fair, ha egy 70000 pontos lefarmol egy 2000 pontosat.
Farmokat nem is szoktak bevenni a legtöbb szövetségbe.
 

DeletedUser

Vendég
hódítás ellen talán még azt lehetne alkalmazni, hogy csak úgy lehet elfoglalni egy játékos városát, hogy a foglalás után még maradjon min. 1 db városa
 

DeletedUser

Vendég
Hát... lesz neki...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
igen, de nem mindegy, hogy újrakezdés után lesz egy 250 pontos városa, vagy a 9000es városa marad meg.
 

DeletedUser1598

Vendég
Hát aztán. Újrakezdi. Újra próbálkozhat... Továbbra is azt mondom, akinek nem tetszik, hogy befoglalják, játsszon Barbie World-öt. Annak az való...
 

DeletedUser102

Vendég
Hát nem tudom én a játék elejétöl játszom jelzem 60 éves vagyok:Alfán 5 város Bétán 5 város a Gamán 4 város Német szerver 7 város és most foglaok egy párat:Ja és még nekem nem foglatak el egyetse,pedig nem nagyok.A szövikse nagyon védenek magamat védem sok kardos:Ugy látszi szeretem gyüjteni öket:Van olyan játékos 10-15 város:egyszerveren:):)
 

DeletedUser

Vendég
A hódításnál a kezdő védelem nem olyan jelentős.
Egy-két hét alatt a legtöbb játékos csak kb. 500-1500 pontra húzza fel magát, ha valaki hódítani akar, akkor viszont nem valószínű, hogy egy ekkora várost akarna elfoglalni, hanem keres magának egy nagyobbat.

Farmolás ellen viszont jobb a kezdőknek.

Bár a kezdőket többnyire a kis szövetségekbe veszik csak föl, ahol nem kapnak nagy védelmet, hiszen a többiek se sokkal nagyobbak.

Az talán jobb volna, ha itt is valami olyasmi rendszer lenne, mint O-Game-en, hogy akik távolabb vannak (pl. pontokban) azok erősebb/gyengébb játékosok és nem lehet őket támadni. Hiszen az nem fair, ha egy 70000 pontos lefarmol egy 2000 pontosat.
Farmokat nem is szoktak bevenni a legtöbb szövetségbe.
Ez így van, anno én is játszottam anno O-GAME-n az úgy reális volt. Hasonló volt az én helyzetem is csak még durvább nekem 41** pár pontom volt a foglalómnak meg 45**** pár pontja volt eleinte védtek a társaim denevetve zúzott mindenkit bármekkora sereget hozott.
 
Fent