gyorsabb játékosok (nű)

DeletedUser8091

Vendég
amikor fel mentem a nű világra 167 voltam és már több világba szerepeltem értettem a fejlesztéseket meg minden de azt nemértettem hogy őkhogy haladtak ijen gyorsan ugyan úgy fejlesztgettem egésznap a gép elött ültem és nyomtam a sarcot és ők mégis gyorsabban halattak (a lényeg):mit kellene csinálni a kezdésnél hogy pontban gyorsabban haladjak a töbieknél?
 

DeletedUser

Vendég
Erre a kérdésre számtalan magyarázatot tudok adni:
1.A játekosok vettek prémiumot.
2.Ez attól is függ,hogy,milyen épületeket fejlesztel,minden épület szint befejezésekor kapsz pontokat,(az akadémia adja a legtöbbet).
3.Később kezdted el a játekot(vagyis a többiek,jóval előrébb voltak mint te,és könnyeben ment a fejlesztés.
4.A játekosok segitig egymást támogatással(nyersanyaggal,varázslattal).
 

DeletedUser

Vendég
Én az első pontodba egy kicsit belekötnék, mert eddig minden világomon első voltam, ahol komolyan játszottam, és néha-néha vettem prémiumot. Persze sokat segíthet, ezt kár tagadni, és feledni.

Én naponta körülbelül 20 órákat sarcoltam, úgy 1, vagy 1,5 hónapig, hisz szeretem bebiztosítani magam. De minden embernek más a taktikája, sokan először a bányákat építik fel, és utána foglalnak. Én nem. De ahány ember, annyi taktika.

De ami biztos, és egy jó tanács; mindig a gépi falvakra koncentrálj.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Én is játszok nű-ben és nálam is volt olyan, hogy a mellettem lévő játékos egyszerre kezdett el játszani mint és és még is gyorsabb volt de annyi a különbség, hogy ő bánya helyett akadémiát,piacot és kikötőt nyomott meg falat kaszárnyal utána én meg csak az akadémiát meg a kikötőt a fal nagyon alapon van, de a bányák fullosak meg a raktár ennyi és most, hogy rámentem a többire lassan megelőzöm:D
 
Fent