Gusztustalan, de nem tilos

DeletedUser310

Vendég
Tájékoztatok minden kedves Fórumozót, hogy a sértő üzeneteket küldő, már nem tagja a Grepolis társadalomnak.
Megkérek mindenkit, aki ilyen vagy hasonló üzeneteket kap, azokat haladéktalanul jeletse a Supportnak.

További jó játékot!



Szuper akkor mit keres mégis a tagok közt és miért játszik?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
nem tudom itt hogy van, de mas hasonlo jatekokben te is buntit kaptal volna, mert ilyen uzenetet nyilvanosan kozzeteszel... :)

ennek van egy egyszeru modja: a levelek aljan, jobb oldalt van egy olyan gomb hogy jelentes, arra klikk, koveted az utasitasokat, igy biztosan megkapja a szupport. gondolj arra, mivel itt csak egy nev van, honnan tudod hogy nem egy masik szerveren zartak ki? ugyhogy maskor az legyen az elso dolgod hogy blokkolod az uzeneteit es egybol jelented, ott ahol kell. :)
 

DeletedUser310

Vendég
nem tudom itt hogy van, de mas hasonlo jatekokben te is buntit kaptal volna, mert ilyen uzenetet nyilvanosan kozzeteszel... :)

ennek van egy egyszeru modja: a levelek aljan, jobb oldalt van egy olyan gomb hogy jelentes, arra klikk, koveted az utasitasokat, igy biztosan megkapja a szupport. gondolj arra, mivel itt csak egy nev van, honnan tudod hogy nem egy masik szerveren zartak ki? ugyhogy maskor az legyen az elso dolgod hogy blokkolod az uzeneteit es egybol jelented, ott ahol kell. :)


Igazad van jelentettem is :)))
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Moira

Ex-CM
Minden jelentett sértés az ún. Affronts rendszerbe megy. Ez az a rendszer, ahol értékeljük a hozzánk küldött levelek tartalmát és 0-24 pont között súlyozzuk. Ezek a pontok additívek, így ha sokan jelentenek valakit, akkor az hamar végleges tiltáson találja magát.
A súlyos üzenetek azonnal végleges tiltást von maga után.

Sajnos, mivel a rendszer még valamennyiünknek új, és bár természetesen a rendszer pontosan ismerjük, néha merülnek fel meglepő dolgok. Most igazolták vissza, hogy az affronts rendszer első fokú és súlyosságú szabálysértésként használatos és ezért az ott kiadott végleges tiltás mindig magában hordozza az újrakezdés lehetőségét (ami 0 ponttal egy új helyszínen kezdeti újra a játékot a játékossal). Most, hogy már tisztában vagyunk ezzel, nem várható, hogy a végleges tiltásokat az affronts rendszerén keresztül fogjuk kiszabni, sokkal inkább a multizásra fenntartott rendszeren keresztül, annak érdekében, hogy a végleges tiltás valóban végleges tiltás legyen.

Mindemellett fontos, hogy a játékosok továbbra is jelezzék felénk a sértő magatartásokat.
Köszönöm a megértéseteket.
Tisztelettel
Moira
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
ma kaptam egy üzenetet ezzel a cimmel:Helló,, Koncz, ..te is nyerhetsz!
és ez állt benne:
Koncz, Így a legkönnyebb nyárra felöltözni

Játsz te is,

(a linket nem irom ki)

nyerhetsz diesel cuccokat 120 ezer értékben



Sok szerencsét!

steve.bayarmaa

(bocs ha nem ide kéne irnom)
 
Fent