Gusztustalan, de nem tilos

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Egy baráti szövetségtől jutott el hozzám az alábbi levél. Nem értem igazából miért kell ilyen módon játszani, de biztos van értelme. Tudom, hogy vannak ilyen emberek, akik jogtalan előnyöket használnak az életben is (ott bizonyos körülmények között meg is értem). De azt hittem ez egy játék. Szeretném a véleményeteket kérni, hogy én érzem ezt egyedül gusztustalannak, vagy általánosan elfogadott, hogy jogtalan (de nem szabálytalan) előnyöket használjon valaki. A levél (az illető nevét kicsillagoztam) :

Szia,

van kedved beszallni egy titkos szovetsegbe? Vagyunk mar paran 3000 pont felettiek ezen a tengeren es azt tervezzuk, hogy csinalunk egy titkos szovetseget. Nem irjuk ki a szovetseg nevet. Es majdnem midnenik szovetsegben van tagunk tehat lesz kemunk boven. Beszallsz?

Ez azert lenne jo mert nem vagyunk sokan, nem leszunk feltunok es konnyen tudunk varosokat foglalni, mert belulrol bomlasztjuk a szovetsegeket.

Varom valaszod ******

P.S.
Ha nem lepsz be akkor is kothetunk MNT-t vagy akar szovetseget is de ha beszallsz akkor nincs visszalepes jelszavunk az elso vilaghaborura vezetheto vissza: Sieg oder Todd! (Gyozelem vagy Halal!)

skype hasznalata kotelezo a s=titkos szovetsegben!
 

DeletedUser

Vendég
Hmm, érdekes. Szerintem gyenge próbálkozás, csak egy lelkes gyermek a fogalmazásból / helyesírásból ítélve. :)
 

DeletedUser

Vendég
Szánalom ez az egész titkos szövi:DCsak 1 10 éves gyerek,ne foglalkozz vele.
 

DeletedUser

Vendég
Ez mért lenne csalás? Ha vannak kémeik? És akkor mi van? Nem tudnak semmit kezdeni egy klánnal... istenem... ATHÉNÉ SEGÍTS!
 

DeletedUser

Vendég
Ebből látszik az 500 max fő haszna... bárki bekerülhet egyes helyekre. :D
Amúgy nem tudom miért kell annyira belekötni a helyesírásba, egyszerűen nincsen ékezete, és azon felül egy szót nagyon elírt, én így látom. :/
Szerintem meg nem rossz dolog ez, de kötve hiszem, hogy meg tudják valósítani, mert az baromi nehéz, szóval ne félj már ennyire.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Amúgy nem tudom miért kell annyira belekötni a helyesírásba, egyszerűen nincsen ékezete, és azon felül egy szót nagyon elírt, én így látom. :/

Na jó, a helyesírás annyira nem tragikus (mondjuk még az írásjelek sem mindig lettek jól megválasztva). Ám a fogalmazásmód annál inkább. :)
 

DeletedUser

Vendég
elado account

Tiltott cselekmény miatt törölve
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
:))

jatekszabalyzat, olvasd el figyelmesen. :)

Fiókok adásvétele

Tilos a fiókokkal üzletszerű tevékenységeket folytatni. Tilos városokat, fiókokat, szolgáltatások és nyersanyagot eladásra felkínálni, eladni, vagy megvásárolni. A fizetés formája a tilalom szempontjából lényegtlen, legyen az pénz, szolgáltatás, vagy arany. Továbbá tiltott a nyersanyagok cseréje a világok között.

Példák:

* Tilos nyersanyagok adása és vétele (pl. Ebay-en keresztül)
* Tilos továbbá saját fiókok játékjogának vagy licencének adása és vétele.
* Tilos a profilban nyersanyagokat aranyért vagy pénzért megvételre kínálni.
* Tilos személyes szolgáltatások és kötelezettségek adása és vétele pénzért vagy aranyért.
* Tilos ellenségek meghódítása harmadik személyeken keresztül arany vagy pénz fejében.
* Aranyérmék bárminemű adása vagy vétele játékon belüli cselekményekért szigorúan tilos.


egy lehetoseg talan van, de nem hinnem ez kimeriti a kulonosen indokolt esetet.


Különösen indokolt esetekben és a játék vezetőség előzetes engedélyével lehetőség van a fiók végleges átadására másik játékos részére.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
jatekszabalyzat, olvasd el figyelmesen. :)




egy lehetoseg talan van, de nem hinnem ez kimeriti a kulonosen indokolt esetet.
Hát szerintem sincs 10 éves sem, de ennek mi értelme? csinál egy klánt és nincs neve...
De ha valaki rákattint a nevére és bejön a profilja akkor ott látszani fog asszem a klán és megnézhetni...

ÜDV:Yupiter
 

DeletedUser310

Vendég
Panasz

Hát gyerekek ilyen emberek is játszanak?
Egy üzenetet tennék közre!


Sértő üzenet

Eme gyönyörű szívhez szoló levelet klántársam kapta ma reggel:((((
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Hát gyerekek ilyen emberek is játszanak?
Egy üzenetet tennék közre!


Sértő üzenet

Eme gyönyörű szívhez szoló levelet klántársam kapta ma reggel:((((

Küldd vissza kijavítva.Aztán keríts valakit aki befoglalja.Az ilyenek farmnak se jók.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser310

Vendég
válasz

Megkértem hogy moderálja magát:)
Meg is tette a kedves,íme a válasz


DeakCsaba ma 10:07 órakor
Sértő üzenet
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Mondom, hogy ne válaszolj. Arra élveznek az ilyenek. Törölt az üzenetet, vagy, amit akarsz, d ne válaszolj, csak menjen rá a sereg. Hátha rohamot kap, és szétveri a gépét. :D
 

DeletedUser

Vendég
Tájékoztatok minden kedves Fórumozót, hogy a sértő üzeneteket küldő, már nem tagja a Grepolis társadalomnak.
Megkérek mindenkit, aki ilyen vagy hasonló üzeneteket kap, azokat haladéktalanul jeletse a Supportnak.

További jó játékot!
 

DeletedUser310

Vendég
Bocsi igazad van már nem tagja a társadalomnak csak az Istenek rendjének és Firenze a város neve:)))))
 

DeletedUser310

Vendég
ciki

Nem megfelelő stílusú üzenet.
Tartalmát felfordítom: elégedetlen vagyok a supporttal, mert akiket jelentek, szerintem nem kapnak elég szigorú büntetést.
Mindent el lehet mondani, a megfelelő stílusban.
Moira
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent