Grepolis Mobil Vs. Opera Mini 4.4

DeletedUser7387

Vendég
Config:
Készülék: Nokia 6230i
Böngésző: Opera Mini 4.4 magyar

Megfigyelt probléma:
Azt a problémát tapasztaltam hogy Webes (nem mobilos nézetben) rendesen bejön a Mobilos Grepolis de csak a kilépés(kijelentkezés) gomb működik a többire nem lehet rákattintani mintha csak sima képek lennének, van ötletek miért. Ha működnének a gombok minden jó lenne, semmi más hiba nem nagyon van.

Mobilos nézetben egyáltalán nem használható természetesen.

megoldható ez a gond?:confused:
 

DeletedUser

Vendég
omnia windows telómon amin opera böngésző van szintén nem megy csak a régi nézet webes de azon se lehet belépni,Lumian ami szintén windows alapú op rednszer és az is csak a webes címet érzékeli, és hát andoridon tegnap még bejött egyszer azóta hibát ír és azon se..
 

DeletedUser2859

Vendég
Szintén így jártam NokiaE71-el csak a kijelentkezés működik!
 

DeletedUser

Vendég
Nekem olyan problémám van a grepolis mobilos változatával hogy belépek egyszer és utána egy hiba sort ad ki és kidob a játékból és ezt minden mobilos böngészőn el játsza Android 2.1 van a telómon
 

DeletedUser

Vendég
Nekem olyan problémám van a grepolis mobilos változatával hogy belépek egyszer és utána egy hiba sort ad ki és kidob a játékból és ezt minden mobilos böngészőn el játsza Android 2.1 van a telómon

Nekem is ugyanez a problémám, szintúgy Android 2.1-es verzió van a telefonomon(Sony Ericsson Xperia X8). Emlékszek a legelején(amikor bejelentették) működött a dolog be is léptem, meg miden tökéletesen ment, aztán rá pár napra, nem hogy a mobilos verzió nem működött, de már a normál webes verzióhoz sem tudtam/tudok visszatérni, ugyanis állandóan(akármit írjak a címsorba) visszamegy a mobil verzióra. Ott pedig a következő hibát olvashatom még mielőtt bármit is csinálnék:
"Result of expression 'GM.model.Player.isInitialized' [[objectObject]] is not a function." - nem tudom mitévő legyek sokszor a munkám miatt csak telefonról tudtam belépni pár percekre, de így mostmár lehet fújhatom a játékot, mivel gáz, ha az ember mondjuk 2 napig nem tud belépni, vagy épp csak késő esténként mikor haza ér. Remélem mielőbb kijavítják a dolgokat :|
 
Fent