Grepolis mobil verzió Windows Phone-ra

DeletedUser10383

Vendég
Sziasztok!

Van arról bárkinek infója, hogy lesz-e mobil verzió WP-ra valamikor a közeljövőven? A neten keringenek ilyen-olyan infók, de én semmi konkrétumot nem találtam. Ha átállítom a telefonon a régiót Németországra vagy az Egyesült Királyságra, akkor látszólag változik az alkalmazás lista, de Grepolis alklamazást nem találok így sem. Ebből arra következtetek, hogy nincs jelenleg Windowa Phone-ra mobil verzió.

Üdvözlettel: SNy
 

DeletedUser10383

Vendég
Mivel itt senki sem reagált, így írtam játékon keresztül a Support-nak (előbb a kérdés, aztán a válasz):


Sziasztok!

Van esély arra, hogy valamikor a közeljövőben az InnoGames kiadja a Grepolis alkalmazást Windows Phone-ra is?

Üdvözlettel,
Sir Nyeteg


Kedves Játékos!

Felhívom a figyelmedet, hogy a supporttal folytatott levelezésedet, a support előzetes engedélye nélkül NEM teheted közzé.
Erről bővebben a fórum szabályzatában olvashatsz.

Porphyrion


Esetleg még bepróbálkozok az InnoGames-nél, hátha tudnak pontosabb választ adni, bár ezek után már nem nagyon reménykedek.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser10383

Vendég
Nem volt szükség arra, hogy írjak, kaptam egy linket a fejlesztői oldalra és találtam kpacsolódó bejegyzést:

http://devblog.grepolis.com/?page_id=127

Ahogy olvashatjátok, nincs meg power, és harmadik félnek sem adnak ki semmit, aki vállalkozna arra, hogy megcsinálja (ez nyilván érthető). Szóval kedves WP használók, így jártunk.
 

DeletedUser10383

Vendég
szeressétek csak. hátrányból szép a győzelem :)
 

DeletedUser10383

Vendég
Kedves Porphyrion!

Nézzük csak, mi történt itt.

1. Dec 13-án feltettem egy kérdést, miszerint számíthatunk-e arra, hogy a Grepolis alkalmazás elérhető lesz WP-re.
2. Miután két héten át senki sem reagált, feltettem ugyanezt a kérdést az Ügyfélszolgálaton.
3. A gyors választ, amit tőled kaptam, rögtön meg is osztottam a többiekkel.
4. Szabályszegés címén kivágtad a levelet a hozzászólásomból.

Én szerencsétlen hülye arra gondoltam, hogy ha olvassák a hozzászólásomat olyanok, akik tudják a választ, hát válaszolnak. Hát nem. De ha szabályszegésről van szó, akkor csillagos ötös, arra 1 napon belül felhívjátok a figyelmemet ugyanabban a szálban. Well done.

Nálam ez az ülj le egyes kategória.
 

DeletedUser9070

Vendég
Kedves Porphyrion!

Nézzük csak, mi történt itt.

1. Dec 13-án feltettem egy kérdést, miszerint számíthatunk-e arra, hogy a Grepolis alkalmazás elérhető lesz WP-re.
2. Miután két héten át senki sem reagált, feltettem ugyanezt a kérdést az Ügyfélszolgálaton.
3. A gyors választ, amit tőled kaptam, rögtön meg is osztottam a többiekkel.
4. Szabályszegés címén kivágtad a levelet a hozzászólásomból.

Én szerencsétlen hülye arra gondoltam, hogy ha olvassák a hozzászólásomat olyanok, akik tudják a választ, hát válaszolnak. Hát nem. De ha szabályszegésről van szó, akkor csillagos ötös, arra 1 napon belül felhívjátok a figyelmemet ugyanabban a szálban. Well done.

Nálam ez az ülj le egyes kategória.

Kedves Játékos!
A szabály, az szabály, márpedig a szabály kifejezetten kiemeli, hogy a supporttal történt levelezésed nem teheted közzé.
Megértem, hogy közzé szeretnéd tenni a tőlem kapott információt, de ennek nem ez a módja. (sőt, az információ itt is maradt, csak a kettőnk levelezését töröltem.)
Tetszik vagy sem, be fogjuk a szabályokat tartani.

Porphyrion
 

DeletedUser8828

Vendég
Ez jellemző. Csak azt firtatja hogy a levet ne tedd közzé, mert az szabályszegés (ezt azonnal észre veszi).
 

Moira

Ex-CM
Csak ismételni tudom: nem rajtunk múlik.
Ha az Adobe fejleszt rá, akkor meg tudjuk oldani, ha nem, akkor nem. Ez egy olyan rajtunk kívül álló körülmény, amire nincs hatásunk. Szeretnénk, ha lenne olyan piaci erőnk, hogy számítson a szavunk, de a realitás talaján állva, nincs piaci hatalmunk elérni az Adobe-nál, hogy ezt megtegyék. Úgy tűnik, a windowsnak sincs. De alapvetően igaz, hogy jóval kevesebb játék érhető el Windows telefonon, mint a többi fellelhető eszközön. Ez ismét olyan körülmény, amely a mi képességeinken kívül helyezkedik el. Nem a szándékkal van a gond, hanem a lehetőségekkel.
 
Fent