Grepolis 2.0 publikus béta - hibák jelentése

DeletedUser

Vendég
Sziasztok.Én is játszok ott és hát vannak hibák mint minden teszt játékban.
Első hiba hogy nem tudok varázslatot küldeni ha támadok a csapatomra.Ha valaki tudja hogyan kell és csak én vagyok a búnkó ehez kérem ossza meg velem:) Most jelenleg a város megjelenitésével is problémám van,a városfal nem a földön fút a helyén hanem a levegőben mindennek a tetején:D
A másik próblémám a fórum első kattintás látszik a fórumtopic másadikra eltünik és így tovább...
Egyelőre ennyi de szerintem még rengeteg hiba van amit ki kell szűrni csak fáradt vagyok hogy most végiggondoljam:)
 

DeletedUser

Vendég
Nekem minden oké most kijavították a városfal jó lett a fórum is jó,de még mindig nem tudok a támadó csapatomra áldást küldeni:(
 

DeletedUser

Vendég
Valaki tudja hogy kell varázslatot küldeni a csapatokra???Válaszotokat előre is köszönöm:)
 

DeletedUser

Vendég
Folyton villog az hogy uj hsz van a forumon pedig nincs is
 

DeletedUser

Vendég
Nálam lehet de mindig ugyan az a város marad,vagyis az egységek,isten,nyersanyag mennyiség,fejlesztések...stb, Ma egyszer azt írta ki hogy frisitik a verziót,hát úgy is volt most tudok áldást küldeni a támadó csapatomra:) de ez hogy nem lehet várost váltani elég rossz igaz hogy még él a helytartóm és így tudok gazdáskodni más városban is de támadni nem tudok:( Mikorra várható a helyreállítása ennek a hibának? A válaszotokat előre is köszönöm:)
 

DeletedUser

Vendég
A publikus béta egy teszterver. Feladata, hogy az új verziókat azelőtt teszteljék és javítsák, mielőtt a játékosok alá kerülnének az egyes - kereskedelmi célokat is szolgáló - világokban. A javítások időpontjáról nem tudunk semmit, azt a fejlesztők közvetlenül végzik, magának a szervernek a működésére sincs ráhatásunk.

Azokat, akik a publikus bétára regisztráltak, ismételten arra kérjük, hogy egyrészt ne sürgessék a változásokat (ugyanis minden hibát meg kell vizsgálniuk és ki kell javítaniuk a fejlesztőknek), másrészt ha hibát tapasztalnak, tesztelőként jelezzék azt. A publikus béta nem játékvilág, hanem tesztvilág, kéretik ekként is kezelni.
 

DeletedUser

Vendég
Én most regiztem rá, és alapból kaptam 1000 aranyat.
Ez egy hiba, vagy direkt volt?
 

DeletedUser

Vendég
Nem hiba, publikus bétán minden játékosnak jár, ha jól emlékszem 1000 arany minden hónapban. Ez teszt szerver, nem játék céljából hozták létre.
 

DeletedUser

Vendég
???

Azt szeretném kérdeznihogy hogy lehet regisztrálni??? Nagyon ki akarom probálni de nem tudom hogy hol!!!!:confused:
KÉREM MONDJA MEG VALAKI!!!:D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent