Grafikus elemek problémája

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Üdv!

Ma reggel nem hajlandóak a grafikus elemek betöltődni (alpha). Köhög a szerver? :)

-----------

Megoldódott.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Magától effektíve. Egy Ctrl+R-t nyomtam időnként, egyszercsak sikerült lenyúlnia a szerverről a képeket.
 

DeletedUser

Vendég
Megpróbálom kideríteni mi volt, de ahogy látom mindenkinek megjavul(nem csak nálad lépett fel). Lehet valamit csináltak a szerverrel, esetleg egy hibát javítottak.

Dragonrk
 

DeletedUser

Vendég
Köszi :)

(P.S. mert nincs meg így a 10 karakter: szerintem a szerver ünnepelt és eufórikus boldogságában tett magasról a userekre. Megünnepelte a pí 5 terradigites mélységű meghatározását)
 

DeletedUser

Vendég
Egy másik bugocska:p

672497509kep1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Szerintem a kép magáért beszél, de a lényeg, hogy egymásra rakódik az új város alapítás szöveg a felkeléses szöveggel. Nem nagy bug, de gondoltam szólok...
 

DeletedUser

Vendég
Hellóka!
A játékba nem tudok bejelentkezni ill. a saját oldalam is teljessen fekete alapon virit és grafika sem töltödöt fel. Csak a fehér szinü betük és a számok látszodnak!
Az alpha világban játszom de mondjuk mi degy mert a belépő weboldalon is ugyan ez a helyzett.
 

DeletedUser

Vendég
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Ezt biztos nem a játékunk okozza, itt máshol lesz a hiba. Maguk a képet nem jelenítődnek meg, a szerver elérhető, mert betölti az oldalt. Egy olyat megkockáztatok, hogy túl nagyra van állítva a védelme a gépnek, így támadásnak érzékeli ezeket a képeket(ilyet már nekem is csinált, mondjuk nem ezen az oldalon). Ha pontról, pontra végigmész a "Nem hiba topicban" található dolgokon, akkor biztos meglesz a megoldás.
 

DeletedUser

Vendég
Mikor ma délután felkeltem és bekapcsoltam a gépet és kíváncsiságból megnéztem a belépő oldalt minden "1 pöcre" indult.
Köszönök mindent!!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent