Gépi falvak

DeletedUser10667

Vendég
Üdv!

Mint a cimbe irtam a gépi falvakról szeretnék beszélni.Mikor nyilik egy új világ csak azokon a szigeteken vannak gépi falvak ahol vannak játékosok.Sok játékos akad akinek az az ötlete támad hogy elmegy messze a civilizációtól.Ott viszont nem tud olyan szigetre gyarmizni ahol lehetnének gépi falvak.Szerintem ezt kellene módositani hogyha valaki igy el szeretne különülni akkor legyenek ott a gépi falvak.Akár nyersi akár egység céljából.Ellenség mindenhol van bárhova mész szóval egységek nélkülözhetetlenek.Mindig kihasználom a gépi falvak elönyét akár nyersi akár egységképzés terén.Többen játszanának ha igy békében tudnának játszani.Rho nemrég lett lezárva de minden világon akad 1000 játékosból 5 aki elkülönülne.Szerintem ez nem hülyeség mert főleg az új világokon nem csak 5-en hanem van hogy 50-en különülnének el.Ha lehetne gyarmizni olyan szigetekre ahol vannak gépi falvak bármilyen messze is van a többi játékostól többen játszanának mert eddig minden világon találkoztam olyan játékosokkal akik elkülönültek.Volt hogy én is ezt tettem.Most Omegán 10-nél többen elkülönültek de lennének többen is ha ez igy lenne.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser10430

Vendég
Szia,
A játékosok olyan kis rétegét érinti ez, hogy felesleges emiatt erre vonni a figyelmet, szerintem sok egyéb javítani való dolog van a játékban.
Arról nem is beszélve, hogy így lehetséges a külső klánoknak az, hogy ne 20 városos csodaszigetet hozzanak létre. Így még mindig nagyobb réteg érdeke az állapot fenntartása, mint a pár legós és, akik nem tudtak fennmaradni a szerver közepén, vagy valamely részén és időlegesen átköltöztek.
 
Fent