Frissités hibák

DeletedUser9591

Vendég
Üdv.

Nem tudom ki hogy van vele, de a legutóbbi frissítés óta nálam K.O. a játék. Mindig lefagy, belassul. Jelenleg IE-vel megy de nem fullos. Chrome szintén kuka.

Létezik valami megoldás? Köcce.
 

DeletedUser9302

Vendég
Ha nem működik a játék ezt teheted meg:


Ctrl+Shift+Del /előzetes böngészési adatok törlése
Játékon belül/ beállítások/Helyi ideiglenes menü/Tartalom törlése
Írj az ügyfélszolgálatnak-Beállítások-Ügyfélszolgálat
 

DeletedUser

Vendég
Szia Alfi159!

Sajnos vannak hibák az új kezelőfelület bevezetése óta. Folyamatosan mennek a visszajelzések, a hibák bejelentése. A fejlesztők is dolgoznak a hibák javításán, reméljük ha lassan is de sikerül megoldani nekik.
 

DeletedUser9302

Vendég
Én még nem találtam hibát, de nem is nézem meg minden játékelemet minden nap, tehát nem tudok újat mondani :)
 

DeletedUser9591

Vendég
Eddig 3 böngészőt próbáltam. IE, G Chrome és Safari. Lassú, lefagy akadozik.
Reméljük hamar kijavitják, főleg azok miatt akik erre pénzt is kiadnak a prémium funkció formájában. Ez számukra a legidegesítőbb.
 

DeletedUser8461

Vendég
Nekem tokeletesen mukodik a jatek. De javaslom a Mozilla Firefox-ot, az a legjobb bongeszo internetes jatekokra, es egyaltalan barmire.
 

DeletedUser9302

Vendég
Nem akarom elkezdeni, de ha játékokra jó is annál is van jobb, neki is vannak hibái :eek:
De én most inkább nem szólok bele, örülök, hogy nekem megy a Grep. :)
 

DeletedUser

Vendég
nem lehet,hogy az xp miatt lassú a böngésződ?
ugyanígy nekem is.
ha jól tudom már a frissítéseket nem állítják be xpre.
 

DeletedUser8461

Vendég
Amikor a jatekot keszitik, akkor azt Javascriptben irjak, ami minden operacios rendszeren kell, hogy mukodjon. Amennyiben hiba van a jatekban, azt legtobbszor a teli gyorsitotárak okozzák, amelyeket idonkent torolni kell, mert fura adatokat kapunk. A legjobb bongeszo az internetes jatekokra a Mozilla Firefox, a Google Chrome-mal vigyazni kell.

Mellesleg a Windows XP tamogatasa iden Aprilis 11-en lejar, igy aki ezt hasznalja, probaljon meg beszerezni egy ujabb op. rendszert. Ez nem azt jelenti, hogy a gepek nem fognak elindulni, csak kepesek lesznek....igen fura dolgokat csinalni.
 

DeletedUser9302

Vendég
Miért "veszélyes" a Chrome?
Azon játszok, csak most van valami, de szerintem NET hiba :eek:
 

DeletedUser8461

Vendég
Mindenki másképp látja a böngészőket. A Chrome azért veszélyes, mert adatokat továbbít a Google-nek, de ezen kívül más vírusokat megakadályoz. A Mozilla viszont nem kívánt bővítményeket futtat, míg az Internet Explorer....ezt ne használjátok. Az Opera gyors, de sokaknak túl bonyolult felépítésű.

Mindezek mellett a Google Chrome az, ami a felhasználón biztonságot nyújt.
 

DeletedUser9302

Vendég
Köszönöm szépen, én nekem még szerencsére nem volt böngészőhöz közhető problémám (kivéve amikor egy sütit tiltottam és nem engedett be Hyperborea-ba :eek:).
 

DeletedUser9302

Vendég
Ez velem is volt Rho-n egyszer csak ez jött be, nem helytartó funkció, semmivel sem tudsz többet csinálni, csupán a grafika rossz :eek:
 

DeletedUser9591

Vendég
És frissités után is ez volt. Ám a korábbi verzióval semmi hiba nem volt. Hahó support. Szerintem nem vagyok egyedül.
Ideje lenne belátni, hogy a mostani verzió valahogy nagyon félresikerült.
 

DeletedUser

Vendég
Szia Alfi159! Sajnos tényleg elég sok hiba van a játékban az új kezelőfelület bevezetése óta. Én és még sokan mások is jeleztük ezt a Supportnak. Ők javítani sajnos ezt nem tudják, mintahogy az új kezelőfelület bevezetése sem az ő ötletük volt. Minden hibabejelentés fontos, ezeket továbbítják a fejlesztőknek, akik dolgoznak a kijavításán. Tudom hogy bosszantó, engem is nagyon zavar, azonban a fejlesztőket is az a cél motiválja, hogy a játék egyre jobb legyen, egyre könnyebben kezelhető. Minden a játékba bevezetett újítást tesztelnek előtte a Béta szerveren, sajnos ezek a hibák ott nem jelentkeztek. Most várakozunk és reménykedünk, hogy ezeket a hibákat minél gyorsabban javítják.
 

DeletedUser9537

Vendég
Próbálkoztál böngészőváltással? Nekem bejött. Igaz a firefox egyenlőre nem a kedvencem, sokáig a chrome ot használtam, de a váltás óta nincs semmi problémám. Chrome mal volt bőven nekem is az újítások óta.
 

DeletedUser9591

Vendég
Az az egy böngésző amit sose használnék, de lehet az ilyen érvek meggyőznek.
 
Fent