Frissítés

DeletedUser9415

Vendég
Ez a hiba nálam is felmerült. Meg az is ha ki szeretnék lépni a városnézetből, vagy más ablakból, nem egyet, hanem min. kettőt kell kattintani, de ez nem nagy hiba.
 

DeletedUser9479

Vendég
Már elnézést, de ez a frissítést egy kalap szamócát sem ér.
A firefox egyáltalán nem tudja kezelni ezt az új felületet.
A kaszárnyában nem tudunk katonákat képezni.

A többiek által észlelt hibát viszont nem én nem látom.

És a feljlesztők által adott megnyugtató válaszokat sem.
 

DeletedUser102

Vendég
Már elnézést, de ez a frissítést egy kalap szamócát sem ér.
A firefox egyáltalán nem tudja kezelni ezt az új felületet.
A kaszárnyában nem tudunk katonákat képezni.

A többiek által észlelt hibát viszont nem én nem látom.

És a feljlesztők által adott megnyugtató válaszokat sem.
Én két böngészőt használok Iron mert az nagyon gyors Meg firefoxot s ott is minden jól működik nálam katonákat is lehet gyártani:)
 

DeletedUser

Vendég
Csak én nem látom a kezdők 7 napos küldetését vagy megszünt?
 

DeletedUser9479

Vendég
Jelenleg Chrom-ot használok. Csak utálom.
Egy eltolt frissítés ne kényszerítsen már engem arra, hogy olyan böngészőt használjak, amit nem részesítek előnyben.
 

DeletedUser

Vendég
Elég valószínűleg frissíteni fogják még... :) Nekem sem jön be igazán, de legalább nem észlelem az általatok említett hibákat.
 

DeletedUser

Vendég
Elég valószínűleg frissíteni fogják még... :) Nekem sem jön be igazán, de legalább nem észlelem az általatok említett hibákat.

Jó neked.


Amúgy az elmondottakon felül nekem az a bajom, hogy ha mondjuk végig akarok szaladni a városaimon, hogy mindenhol fejlesszek épületet, eddig csak kiválasztottam egy másik várost és kész, amikor benne voltam a szenátusban.
De mivel amikor lenyitom a városlistát nem látok belőle semmit, mindent szépen le kell tálcáznom, vagy oldalra kell tolnom.
A tologatásban is csak a jobb oldal a nyerő, mert én sajnos nem férek el egy 21,5 colos LED monitoron, ami nevetséges.
 

DeletedUser9302

Vendég
Sok hibája kritikája van az új felületnek.
Hamarosan összeírom a véleményemet.
 

DeletedUser

Vendég
Amúgy az elmondottakon felül nekem az a bajom, hogy ha mondjuk végig akarok szaladni a városaimon, hogy mindenhol fejlesszek épületet, eddig csak kiválasztottam egy másik várost és kész, amikor benne voltam a szenátusban.
De mivel amikor lenyitom a városlistát nem látok belőle semmit, mindent szépen le kell tálcáznom, vagy oldalra kell tolnom.
A tologatásban is csak a jobb oldal a nyerő, mert én sajnos nem férek el egy 21,5 colos LED monitoron, ami nevetséges.

A billentyűzetet ha használod azzal könnyű (jobbra-balra nyílak)
 

DeletedUser9537

Vendég
Jelenleg Chrom-ot használok. Csak utálom.
Egy eltolt frissítés ne kényszerítsen már engem arra, hogy olyan böngészőt használjak, amit nem részesítek előnyben.

És a chrome mal nállad minden ok? Mert nekem pl chrme van, de a piacnál és az eszköztárnál gondjaim vannak. Piacolni pl előszedtem a régi explovert, mivel a munkámhoz a chrome kell, így lecserélni nem szeretném.
 

DeletedUser

Vendég
Nem tudom mi bajotok van a chrommal, de nekem tökéletesen működik rajta
 

DeletedUser9537

Vendég
Nem tudom mi bajotok van a chrommal, de nekem tökéletesen működik rajta

Csak annyi, hogy el vannak rajta csúszva az ikonok, pl a piacnál nem tudok árukínálaton állítani, vagy az elindított támadást visszahívni, vagy varázslatot tenni rá, mert el van csúszva az egész lefelé. Odarakom az egeret, és mire lehúznám, eltűnik az egész. 1 délután, és a rákövetkező délelőtt sűrű levelezésben voltam a suporttal, azt az igéretet kaptam, utánnanéznek a dolognak, és továbbítják a problémát a fejlesztőknek, ennek volt kb 3 napja. Azóta is minden ugyanúgy van. Ha piacolni vagy varázsolni akarok a támadásaimra akkor kénytelen vagyok előkapni az explovert, ami meg marha lassú. A chrome ot meg nem akarom lecserélni, mert a munkámhoz az kell, meg ahoz már eléggé hzzászoktam.
 

DeletedUser9302

Vendég
Én már fél éve Google Chrome-on nyomom és semmi sem volt vele.
Én a Firefox-ról hallottam, hogy vannak vele hibák.
 

DeletedUser

Vendég
Akkor szerencsés vagyok, hogy nem érzékelem ezeket a hibákat.
 
Fent