Fosztás és a gépi falvak

DeletedUser

Vendég
1054351159n_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Hali mindenki!

Ez most esett meg kb 4.jére velem... 60% feletti hangulatnál megyek erősíteni és és odavész 3 katonám... megérteném ha farmolni mennék ,de így...... kissé idegesítő... Ez hatalmas logikára vall, hogy ha segíteni megy a seregem, akkor le kell gyilkolászni... Ez a jövőben is igy lesz?????? mert akkor el lehet gondolkozni ,hogy érdemes e ezt az egészet folytatni...nem elég hogy szakállam nő, mire egy épületen 1 szintet húzok ,a katonaságot is folyton termeljem újra mert ugye a segítőkészségüket jutalmazzák a barbár falvak....

üdv!

20% alatti vagy picivel felette erőnél is lázad a falu. Miért kell megvárni amíg 10%-ra lemegy az ereje? Nincs itt semmi gond, csak karban kell tartani a tanyákat.
 

DeletedUser

Vendég
De azt ugye tudod, hogy nem akkor lazad a falu ha kicsi az ereje, hanem akkor ha alacsony a hangulata?
 

DeletedUser

Vendég
20% alatti vagy picivel felette erőnél is lázad a falu. Miért kell megvárni amíg 10%-ra lemegy az ereje? Nincs itt semmi gond, csak karban kell tartani a tanyákat.

500db támado egységböl is meghalna az a 3db???
Mert akkor kellene nekem az az 1db védö. :D
 

DeletedUser

Vendég
Mondjuk én is elfogadnék 1 tucatot belőlük ;) más védő egység nem is kellene hozzájuk :D
 

DeletedUser

Vendég
20% alatti vagy picivel felette erőnél is lázad a falu. Miért kell megvárni amíg 10%-ra lemegy az ereje? Nincs itt semmi gond, csak karban kell tartani a tanyákat.

Mondjuk én is elfogadnék 1 tucatot belőlük ;) más védő egység nem is kellene hozzájuk :D

Nekem is van hasonlo esetem...ime..bár én kicsit röhögtem rajta.., hozzátenném nem a harc miatt..hanem az arány miatt :D

1158809178csata1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 

DeletedUser

Vendég
25:2-be télleg szép arány... :D:D:D lehet ők is Puffin lekvárt esznek,mert az ad erőt és mindent legyőző akaratot!!!!!! :p
 

DeletedUser

Vendég
De lehet csak Anulu miatt van, :p mert Ő jó hadvezér és védelmezi a barbár népet!!!!
 

DeletedUser

Vendég
EZ nem a metin2 játék mert ott volt a gHOSTWARIOR SOS MEGHALT 3 katonám
 

DeletedUser

Vendég
No mind1,sztem ezek a védők ránézéssel ölnek... s épp ahányat tudnak pislogni mielőtt meghalnak, Te annyi egységet vesztesz... nincs ezzel baj, a szimulátor is e szerint számol :rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
No mind1,sztem ezek a védők ránézéssel ölnek... s épp ahányat tudnak pislogni mielőtt meghalnak, Te annyi egységet vesztesz... nincs ezzel baj, a szimulátor is e szerint számol :rolleyes:

Ja ja..én is megnéztem szimulátor szerint..., nálam 4db katonának kellett volna meghalnia a 25db-bol...ugyhogy nekem szerencsém is volt...bibi..:p
 

DeletedUser

Vendég
De az egyik védő kancsal lehetett, és ezzel nem számolt a szimulátor...nézett szegény de nem látott így nem ölt... ;) Bár ha jobban belegondolok, lehet a támadok voltak félénkek és abba haltak bele... a védők meg a röhögésbe....
 

DeletedUser

Vendég
No mind1,sztem ezek a védők ránézéssel ölnek... s épp ahányat tudnak pislogni mielőtt meghalnak, Te annyi egységet vesztesz... nincs ezzel baj, a szimulátor is e szerint számol :rolleyes:

De az egyik védő kancsal lehetett, és ezzel nem számolt a szimulátor...nézett szegény de nem látott így nem ölt... ;) Bár ha jobban belegondolok, lehet a támadok voltak félénkek és abba haltak bele... a védők meg a röhögésbe....

:D a lényeg hogy örüljünk annak hogy a barbárfalu nem támad minket.., kellemetlen lenne ha kifosztana 2db barbár védö..
 

Moira

Ex-CM

kardforgató támadó vs kardforgató védekezó = 5:14
íjjász támadó vs kardforgató védekező = 8:30

avagy kardforgatókat ne íjjásszal támadj. Persze falvak lázadásánál ezt nehéz megjósolni, de a lényeg: az egységek megoszlása miatt vesztettél ennyit.
 

DeletedUser

Vendég
Köszi a segítséget! csak az arány nem volt tiszta igazából, hogy egy katona egy kisebb csapat ellen is mennyire eredményes.
 

DeletedUser

Vendég
a kardforgató nagyonjó, talán a legjobb védő!
ha megnézitek az arányok azért ilyen brutálisak, mert védőkkel megyünk támadni!!
aki már játszott ilye játékot, az tudja jól, hogy ez nem túl szerencsés!
 
Fent