Fosztás és a gépi falvak

DeletedUser

Vendég
Hali

Meg tudja valaki mondani, hogy a gépi falvakban vannak-e katonák vagy sem?

elore is kosz,
Aelies
 

DeletedUser

Vendég
Ha gépi falvak alatt a sziget belsejében lévő farmfalvakat érted akkor azokban csak 60% alatti hangulat esetén lehetnek egységek, de ez az érték a Diplomácia kikutatásával csökkenthető. Az, hogy mennyi katona várja a csapataidat a falu erejétől függ.
Az egykor játékosok által irányított part menti elhagyatt falvakban csak akkor van sereg ha egykori tulaj által képzett egységeket még nem ölte meg senki vagy ha valaki erősítést küldött ezeknek a falvaknak.
 

DeletedUser

Vendég
aha, kosz. szoval a farmfalvaknal nem gond ha 48% az erejuk es nem 50.
Tovabba mire jo az 'eronoveles' opcio?
es mennyi ido alatt kepzodik ujra a farmfalvak ereje.
 

DeletedUser

Vendég
Az erő alapból csak 50%-ig megy fel és pedig fél óránként 1%-kal. Az erő növelésével ehhez tudsz hozzáadni illetve így tudod 50% fölé növelni. Nagyobb erőnél több a zsákmány is, ami akkor lesz majd fontos ha komolyabb egységekkel, például lovasokkal jársz majd fosztogatni.
 

DeletedUser

Vendég
Én már jártam úgy 10% körüli erőnél, hogy a 30 kardosom és 20 íjjászom kevesebb anyagot hozott mint amit elbírt :( Azóta tolom is felfele az erőt rendesen :p
 

DeletedUser

Vendég
én még csak ma kezdtem,szoval nincsenek olyan sok katonáim. csak az az alap6.
De mar epul a kaszarnya, hala a fosztasoknak. :p
Vegulis csak menni fogok valamira az 1 ev ikariam, 2 ev klanhaboru es 1 ev kingsage-val... :p
 

DeletedUser

Vendég
Az erő alapból csak 50%-ig megy fel és pedig fél óránként 1%-kal. Az erő növelésével ehhez tudsz hozzáadni illetve így tudod 50% fölé növelni. Nagyobb erőnél több a zsákmány is, ami akkor lesz majd fontos ha komolyabb egységekkel, például lovasokkal jársz majd fosztogatni.

Sziasztok.
Ide csatlakoznék a kérdésemmel hogy feljebb vittem az erőt,de azt másik játékos megint leveri,vagy azt csak én viszem le újra a támadásaimmal ?
 

DeletedUser

Vendég
Az erőt a hangulattal ellentétben más játékos is leverheti.
Mondhatnám azt is, hogy az közös kincs.:)
 

DeletedUser

Vendég
Az erőt minden játékos ugyanannyinak látja, tehát az általad felvitt erőt más játékos bizony leviheti. A hangulat ezzel szemben minden játékos szemszögéből más és más.
 

DeletedUser

Vendég
Az erőt minden játékos ugyanannyinak látja, tehát az általad felvitt erőt más játékos bizony leviheti. A hangulat ezzel szemben minden játékos szemszögéből más és más.

ezért szórakoztatom magam azzal, hogy a szigetünk sajátosságából kifolyólag 5-6 faluhoz ugyan az a farmfalu van közel én meg oda küldök állandóan egy pár kardost alacsonyan tartani az erőt....
 

DeletedUser

Vendég
1054351159n_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Hali mindenki!

Ez most esett meg kb 4.jére velem... 60% feletti hangulatnál megyek erősíteni és és odavész 3 katonám... megérteném ha farmolni mennék ,de így...... kissé idegesítő... Ez hatalmas logikára vall, hogy ha segíteni megy a seregem, akkor le kell gyilkolászni... Ez a jövőben is igy lesz?????? mert akkor el lehet gondolkozni ,hogy érdemes e ezt az egészet folytatni...nem elég hogy szakállam nő, mire egy épületen 1 szintet húzok ,a katonaságot is folyton termeljem újra mert ugye a segítőkészségüket jutalmazzák a barbár falvak....

üdv!
 

DeletedUser

Vendég
ez már sokszor meg lett beszélve,nem segíteni mész nekik,hanem parancsolgatni...
az,h 64%-nál neked mennek az max pech..mert így is 36% az esély arra,h neked mennek,tehát elvileg minden 3. ilyen támadásnál...
 

DeletedUser

Vendég
végre felvittem egy falu erejét 100%-ra:D nemtom ki viszi le folyton,de amint támadhatok,kiderítem

amúgy ehhez hozzáfűzném h egyes szigeteken már nincs kezdővédelem,de pl én,aki több mint egy nappal előbb kezdtem,még egy napig nem farmolhatok,ami még egy nap hátrámy..mert az npc-ktől sokat nem lehet hozni,hamar elfogy a hangulatuk..amúgy egyik hozzászólásra válaszolva,a hangulat biztos nem 5-öt nő óránként,max 100% erőnél,de azt remélem is:D viszont nem hiszem,10óra altt 70-80%-os erőnél is csak kb 10-12 hangulatot nőtt
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok
Lenne egy kérdésem blehet kérdezte már valaki akkor elnézéseteket kérem de fontos lenne számomra ez az információ így kérlek segítsetek a válaszadással.

A kérdésem a következő:

A gépi falvaknál ha többen farmolunk egy falut akkor a falu erejének a csökkenésében minden farmoló támadása beleszámít vagy mindenkinek 50% ról indul és a saját farmolásai viszik le az erőt nem pedig összeadodva a több farmoló támadása együtessen csökenti a falu erejét?

Tehát ha én is és a szomszéd is ugyanazt a falut farmolja én leviszem a falu erejét mondjuk 50% -ról 46% -ra ő később ér be mint én akkor ő már 46 % ról csökenti a falu erejét vagy neki úgyanúgy 50 % ról indul?

Kérlek válaszoljatok ha a kérdés már volt akkor neharagudjatok de ez fontos lenne számomra.

Köszönöm szépen előre is mindenkinek.
 

DeletedUser

Vendég
Úgy gondolom a hangulatot mindenki csak maga viszi le, de az erőt bárki támadása befolyásolja, és egyszerre csak 1 csapat van a farmon, időrendi sorrendben folynak a csaták.
 

DeletedUser

Vendég
sztem csak olyanokat kérdezzetek ami nincs egyértelműen leírva a súgóban,vagy úgy gondoljátok rosszul
(ilyen pl h a súgóban 5 nap kezdővédelem van írva,míg ide a fórumba 7,amit ezúton is kérek valahogy kijavítani)
 
Fent