Foglalás

DeletedUser

Vendég
Üdv,mikor elfoglaltam az első városom,kaptam egy üzenetet : A birodalmad gyorsan gyarapodig és ezért küldünk neked egy helytartót egy napra valami ilyesmi.De mikor elfoglaltam a másodikat már nem kaptam,miért?
 

DeletedUser8143

Vendég
Nem ad minden foglalás után, csak az elsőnél, gondolom.
 

DeletedUser8302

Vendég
Minap elküldtem a gyarmatosító hajóm egy szellemvárosba, sikeresen beért. De elötte egy jelzős támadást is indítottam felé. Az lenne a kérdés, hogy tudtam kicsapni a jelzőimmel a gyarmatosító hajót, ilyen esetben nem békeidőbeni látogatásnak kell lennie?
Csak azért kérdem mert már többszőr volt olyan eset hogy maja198710 játékos támadott bjutott a gyarmatosító hajója és utána jött még támadása és azokra mindre azt írta hogy békeidőben tett látogatást.

Előre is köszönöm a válaszát

Gergo05
 

DeletedUser

Vendég
Mi van olyankor, ha elfoglalnak egy városomat, de a város katonái egy másik helyen vannak támogatásként?
Eltűnnek az egységek a másik városból? Vagy örökre ott ragadnak?
 

DeletedUser

Vendég
Ha elfoglaják a városod a küldött támogatás eltünik.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Szia,

Amit nem tudsz pontosan kerlek inkabb ne mondd.

Ha elfoglaljak a varosodat, akkor az abbol a varosbol kuldott osszes egyseg egyszeruen eltunik. Legyen ez tamadas, vagy vedelem egy masik jatekosnal.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Köszönöm a választ.
Különben mind a ketten ugyanazt írtátok.
 

DeletedUser

Vendég
Mivel én eddig KH-ztam ott pedig ilyen rendszer nincs ezért jó lenne tudni, hogy kultur pontokat, hogyan tudom növelni?
Két falvam van de nem tudok többet foglalni, se "szellemvárost" se játékostól.
Mit kellene tennem, hogy ez változzon?

Előre is köszi mindenkinek a segítségét.
üdv
Shanyiee
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy a foglalás ideje alatt,
tehát onnantól, amikor már bent van a gyarmatosító hajóm - a gyarmatosítás végéig,
ha segítséget akarok küldeni, akkor támadni kell, vagy támogatni?
Ugyanis nem szeretném kiütni a saját gyarmatosító hajómat.
 

DeletedUser

Vendég
Szia!

Magad nem tudod kiütni...a sajátjaidhoz békeidőben látogatnak el az egységeid(ezzel is lehet trükközni,nem a gyarmi az utolsó támadás).
De persze támogatnod kell a gyarmid ha erősíteni szeretnéd a védelmét,nem támadnod.
 

Gitta72

Member
Egy esetben tudod kiütni a gyarmidat. Ha szellemvárost foglalsz és a gyarmi után támadásban küldöd az egységeidet. Minden más esetben ahogy Pega mondta "békeidős" üzit kapsz...
 

DeletedUser

Vendég
kérdés

Szia!

Magad nem tudod kiütni...a sajátjaidhoz békeidőben látogatnak el az egységeid(ezzel is lehet trükközni,nem a gyarmi az utolsó támadás).
De persze támogatnod kell a gyarmid ha erősíteni szeretnéd a védelmét,nem támadnod.








Szia! Az lenne a kérdésem hogy Nű világban ez működik e? Kérdeztem ott játszókat azt mondták h nem tudják! Nem érkezett felém se olyan támadás h ne a gyarmi legyen az utolsó de lehet hogy csak nem tudnak erről?
Válaszodat előre is köszi!
 

DeletedUser

Vendég
A nű világban régi foglalási rend van!
És ott is múködik ez...
Foglalni a kovetkező képpen kell:
Kifejleszted a gyarmit és foglalást aztán gyártas egy gyarmit amivel várost foglalhatsz...
A gyarmi elé mindig küld támadás és aztán kükld a gyarmit.. ha lehet úgy kül, hogy a támadás a gyarmielé érjen be max 2 perc legyen a két támadás közt. azát küld a gyarmihoz védelmet és ha azt sikerül benntartanod a célvárosban 12 óráig akkor tied a város!

A foglaláséról bővebben itt olvashatsz:
http://wiki.hu.grepolis.com/wiki/Régi_foglalási_rend
 
Fent