Foglalás

DeletedUser7378

Vendég
Üdv!
Ha el indítottam a gyarmatosító hajót , es menetközben meg szálták a városom ,kié lesz az alapított város?
 

DeletedUser1598

Vendég
Ha a gyarmatosító hajód beért még a városodba érkező foglaló sereg előtt, akkor az új város a tied lesz.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
A kérdésem a következő lenne: Ha elfoglalok egy várost egy másik szigeten, akkor hány falum lesz? Annyi amennyi az elfoglalt játékosnak volt, vagy egy faluval kezdek?
Előre is köszi!
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Közben még egy kérdés. Ha fellázítok egy várost és utána benyomja a szabadságmódot, olyankor mi van?
 

DeletedUser

Vendég
A szabadság mód 48 óra múlva aktiválódik tehát semmi.

Ha valaki aktiválja a szabadság módot, akkor támadhatod meg, ha még a szabadságmód aktiválódása előtt beérkezik a támadás.

Ha elindult a foglalóhajó, akkor már mind1, hogy szabadság módba megy-e vagy sem, mert ha beérkezik és nincs védelem (vagy ami van azt megsemmisíted), automatikusan megtörténik a foglalás.




Az előző kérdésedre sajnos nem tudok biztos választ adni, mert a 2.0-val sose játszottam, egyedül alphán voltam, de majd 1 éve már, hogy abbahagytam, így a 2.0-t nem volt "szerencsém" megismerni.
Mindenesetre szerintem alapból csak 1 falu lesz azon a szigeten a tied. A többit be kell hódoltatnod.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Szia!
A lázítás meg is történt, viszont még mielőtt elindult volna a gyarmatosító előtte nyomta be a szabadságmódot, és így már nem egedett támadni :S Ez már milyen?
 

DeletedUser

Vendég
Akkor már korábban bekapcsolta a szabadság módot és mire a foglalóhajód odaért volna már vége lett volna a 48 órának, így nem tudtad elindítani.
 
Fent