Foglalás

DeletedUser

Vendég
Sziasztok. Nemrég elfoglaltam egy várost és a foglaló seregek az elfoglalt városban maradt és onnan nem tudom mozgatni őket. Se támadásra sem pedig a saját városukba. Lehet valahogy mozgatni ezeket az egységeket.
 

DeletedUser

Vendég
Szia!
A kiindulási városban az agórában a kívül fülnél tudod őket visszahívni. Vagy a foglalt városnál szintén az agorában a védelem fülnél tudod a más városból származó egységeket visszaküldeni.

Csak visszahívni/visszaküldeni lehet az egységeket, ha nem a saját városukban vannak. Támadni, illetve támogatásra indítani csak a saját városukból lehet.
Arra nincs mód, hogy egy 'A' városban képzett egységet átadhass 'B' városnak, csak támogatásba küldheted oda, a várost védeni. Az egység ott marad, amíg visszahívod/a támogatott város tulajdonosa (ez is lehetsz te) visszaküldi/egy ellenséges támadásban el nem esik.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
sziasztok a sugóban is néztem de nem értem hogyan lehet egy várost eloglalni, már ott a lángolo ököl utána mi a teendőm?
 

DeletedUser

Vendég
A lázításos foglalásnál (új foglalási rend) először meg kell támadnod a várost "felkelés kirobbantása" típusú támadással. Ha sikerült elindítanod a lázítás, 12 óráig tart az első lázadási periódus, ez alatt nem tudod elfoglalni a várost, majd egy újabb 12 órás periódus következik, mely alatt ha sikeres lesz egy gyamathajós támadás, akkor rögtön tied a város.
 
Fent