foglalás hiba

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
elfoglaltam egy várost,amin volt áldás,amikor elfoglaltam,az áldás nem működött,pedig még volt rajta
 

DeletedUser

Vendég
szerintem valamit félre értettél, mert én nem tudok egyenlőre olyan áldást, amitől ne lehetne elfoglalni egy várost.
 

DeletedUser

Vendég
Az egyik ismerősöm most foglal, jelenleg még 35 óra van vhátra. Lehetséges ez, vagy szimplán egy buggal van dolgunk?
 

DeletedUser

Vendég
Az nem a foglalás lesz, hanem az oda vezető út szerintem.
 

DeletedUser

Vendég
rosz foglalás:(

helósztok nekem szerintem rosz a foglalás és már 1 várost foglaltam és csak annnyi a baja hogy hiába puculom ki a falut akkor se lesz az én falum ha a gyarmi odameg!!!
 

DeletedUser

Vendég
2/3 ez jo? és meg raadasul vagy kb 3 szor tudok viadatl csinalni!!
 

DeletedUser

Vendég
Akkor szerezz hozzá még egyet, hogy 3/9-et láss. Akkor éred el a következő szintet.
 

DeletedUser

Vendég
Mert a sebessége alapértéken van, így termelne minden világ, ha nem lenne felgyorsítva.
 

DeletedUser

Vendég
amugy most 4/9 en van meg megint rendezek diadal menetet és ma reggel se foglalta el!:mad:
 

DeletedUser

Vendég
1.) szárazföldi sereget küldtél vele?
2.) hadihajókat küldtél vele?
 

DeletedUser

Vendég
most írta máshol, hogy nincs kifejlesztve a hódítás, így a válasz is megvan

gyarmatosítót csak hadihajóval és szárazföldivel engedi elküldeni a rendszer támadás során
 

DeletedUser

Vendég
200 katonát küldtem vele mert a falunka semmiseincsnen 5000 falujának és hadihajot is de attol h nincsen kifejlesztve a hoditass attol meg tudtam foglalni!!!
 

DeletedUser2483

Vendég
Itt jónéhányan meglátásom szerint összekeverik a gyarmatositást a foglalással, a falvakat pedig a városokkal. :cool:
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok.
Nekem van Hajóm, hóditásom kifejlesztve, 4/9 kultúrpontom, de mégsem tudok foglalni. Szerintetek mi lehet a baj?
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent