Foglalás hiba

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Üdv!

Elkezdtem egy város foglalását, ami ugye eddig nem hiba. :)
De valamiért ez történik:

http://www.grepotools.de/faark/grepoPics/data.php/pebcmo1qnmg8jfw76j45g929ujbmi75y.png

Ebben számomra már az első ikon is fura, hogy jöhet támadás abból a városból amit foglalok éppen? Ráadásul ilyen ikont se láttam még itt, de ez lehet az én hibám. :)
Aztán ha letelik az ideje, akkor egyszerűen újra indul 7 percről! Ezt már háromszor eljátszotta...

Itt van róla másik kép, az előző után:

http://www.grepotools.de/faark/grepoPics/data.php/mwm1neftrtbi7v87ex372awnrmhwndhz.png

Szóval kérdem én, hogy van ez?:) Ráadásul a második ikon alatt nem kellene ott lennie, hogy az honnan jön? Lehet hogy nem, régen foglaltam már... :)
De az első dologra akkor sem találok magyarázatot, remélem valaki okosabb tud segíteni.
 

DeletedUser

Vendég
Ez tényleg egy bug, az üres szállító bárkák ingáznak7 vagy éppen 15 percről.
A foglalás végén eltűnik.
A foglalásod előtt kiküldött seregek elestek, és csak az üres szállítók jönnek vissza
 

DeletedUser

Vendég
Nálam bárkák voltak, ezek szerint gy.hajó is így csinál.
Támadni ezek ugyanis nem tudnak.
 

DeletedUser

Vendég
Úgy látszik, igen. :) Ráadásul a hajót meg is kaptam, ott csücsül a kikötőmben. :D
 

DeletedUser

Vendég
Ide is beteszem, mert egyértelműen bug:

Nagyon kiváncsi lennék a következőre: a sugó szerint is, meg minden forrás szerint (a szimulátor szerint is!) a foglalás kiütéséhez az kell, hogy a védelmet kiüssem. Akkor hogy lehet, hogy odanavigál egy rakás támadóhajó (csak az!!), és kiüti a gyarmatosító hajót, miközben a foglalásra küldött teljes szárazföldi haderő sértetlen!
 

DeletedUser

Vendég
NEem sikerült elfoglalnom egy várost pedig megnéztem a seregét kisebb mint az enyém többször is le teszteltem és megnyertem de most még a seregét sem láttam és elvesztettem az egész seregemet. nem tudjátok hogy ez hogy van?
 

DeletedUser

Vendég
victoireb: Nem bug. az kell hogy kiüsd VALAMELYIK védelmet. Tehát nem kell mind a kettőt kiütni, elég csak vagy a tengerit, vagy a szárazföldit.

kristofus: Néhány a lehetséges magyarázatok közül:
Behívta a milliciát.
Erősítést kapott.
Hazahívta a máshol lévő egységeit.
Parancsnokot használ.
Varázslatot használt.
Elszámoltad magad, mert nem voltak otthon az egységei mikor kémlelted.
 

DeletedUser

Vendég
NEem sikerült elfoglalnom egy várost pedig megnéztem a seregét kisebb mint az enyém többször is le teszteltem és megnyertem de most még a seregét sem láttam és elvesztettem az egész seregemet. nem tudjátok hogy ez hogy van?

Parancsnokot aranyért lehet venni másik volt fhalanxa és igy már fordul a kocka plusz a szerencse vagy megölte a teljes csapatod mert akor tuti millicia (aki nem értette írja lel hogy nem értettem)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
nem engedi

Volt támadóhajóm, szárazföldi egység, védő nélküli város..miért nem maradt ott?
a gyarmatosító hajó,nem értem 2 szer próbáltam és mind 1 kétszer visszajött pedig az ikon azt jelezte hogy "város foglalása":confused:
 

DeletedUser

Vendég
Ebben az esetben egyetlen dolog fordulhatott elő, nincs elég kultúrpontod. Érd el a következő Kultúrszintet, akkor lehet újabb városod.

Dragonrk
 

DeletedUser

Vendég
EZT Hogy?

Hogy lehet:

Az agóránál beírom: támadó csapatok: 9 szállítóbárka 5 jelzőhajó 1 gyarmatosítóhajó és 180 parittyás. Védők: 10 szállítóbárka 8 hopita 1 kentaúr.

Nyerek, de a tengeri csapat megmarad. Kérdésésem: EKKOR IS ELFOGLALOM E A FALUT, VAGY NEM SZABAD SEREGÉNEK MARADNIA :confused:
 

DeletedUser

Vendég
A szimulátor csak a harci hajókat tudja számolni, azokat kell legyőznöd.
A bárkák is el süllyednek, ha nincs szárazföldi ereje.

Ja, és nyugi:)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent