Fiókelőkészítés!

DeletedUser8281

Vendég
Próbáltam tegnap délután regelni a Pí-re, többször is hibaüzenetet jelzett és itt is olvastam, hogy gond volt vele. Amikor helyrejött és regelni akartam, akkor pedig azt írta ki " Hiba lépett fel miközben előkészítettük fiókodat ezen a játékvilágon. Kérjük próbálkozz később." Tegnap óta próbálkozom, de sajnos semmi változás :( Reggel írtam a supportnak is, sajnos semmi reakció :( Én elhiszem, hogy sok a munkájuk, rengeteg fejlesztés, változás is volt mostanában, de... Több mint 2 hónapja jeleztem (jelentést is bemásoltam), hogy nem vette figyelembe a kapitány és a döfőorr meglétét sem egy támadáskor. Kaptam is egy választ, hogy vizsgálják. Kb. 2 hete megismétlődött a dolog - persze lehet, hogy azóta is többször előfordult, de csak ezeket tudom bizonyítani - ismét jeleztem. Pár napja rákérdeztem, hogy van-e valami érdemi előrehaladás a dologban, még csak választ sem kaptam.... Egy olyan szolgáltatással kapcsolatban, amiért fizetek és nem a leírtaknak megfelelően működik.... Azért ez picit vicces, vagy inkább siralmas....
 

DeletedUser8281

Vendég
Rehabilitálnom kell a supportot a bejelentkezési probléma kapcsán :) 2 órán belül válaszoltak, csak nem esett le jelentés és így nem vettem észre. Igaz a problémát nem sikerült megoldani, a prémiummal kapcsolatost meg pláne nem.
 
Fent