Fiók törlése?

DeletedUser

Vendég
Helló
Az alfán és a bétán is fent vagyok de az alfáról szeretném törölni magam és ha rámegyek a fiók törlése gombra akkor a bétára ez nem vonatkozik ugye?
 

DeletedUser

Vendég
Szia hát szerintem ha bent vagy az Alfa serveren akkor szerintem csak azt törli ki a Bétásat nem.

De ha mind a kettőt akkor sajnálom(bocsi)
 

DeletedUser

Vendég
Ne tedd, mert jelenleg MINDEN szerverről törlöd magad

Kedves Yupiter!

Miért írsz ide baromságokat, ha fogalmad sincs a dologról?

Ezért törölje valaki magát, mert te ilyen okos vagy?
 

DeletedUser

Vendég
Helló
Az alfán és a bétán is fent vagyok de az alfáról szeretném törölni magam és ha rámegyek a fiók törlése gombra akkor a bétára ez nem vonatkozik ugye?
Olvasd el a Szabályokat: Ha egy fiók 14 napon túl inaktív, úgy a rendszer automatikusan törli.
Tehát nem lépsz be az Alpha szerverre és 2 hét után automatikusan megszünik az alphás accod :D
 

DeletedUser

Vendég
Ez sajnos nem elég.
Én nem léptem be gammára14.e óta, mégsem lett szürke a városom, mert alfán, bétán játszok.
 

DeletedUser

Vendég
Most már újra tudod kezdeni az adott szerveren a játékot. Így nincs is miért törölnöd magad. Ha újrakezdés miatt szeretted volna törölni, most már egyszerűen újrakezded. Ha pedig nem azért, akkor hagyd magára, oszt kész.
 

DeletedUser

Vendég
Na igen én az előbb a bejelentkezésnél arra mentem hogy más világok -> Béta és így tovább. Csak kíváncsiságból. Lett egy új városom de a másik városom az leállt. nem fejlődik az épületem. és nincs kijelölve a térképen a város. Vagyis nem tudom megnézni a nagy térképet. Kétségbe vagyok esve. És lehet hogy ezt nem is ide kéne írnom. Valaki? Kis segítség hogy mit csináljak?
 

DeletedUser

Vendég
Nem törlődött a régi városod, csak egy másik szerveren vagy. Bejelentkezéskor azt a világot válaszd ki, amelyikre legelőször beregisztráltál (Gamma vagy Alpha), és akkor a régi városodba leszel ismét.

Dragonrk
 

DeletedUser

Vendég
Tehát ha bétán újrakezdem a játékot, akkor gammán biztosan nem kezdődik újra?
 

DeletedUser

Vendég
Csak azon a szerveren indul újra a játék, ahol ezt kiválasztod.

Dragonrk
 

DeletedUser

Vendég
köszi___________

hali!

akkor amikor már az iménti alpha példát használták, ha gamma serveren akarok játszani akkor az alpha 2 hét után el tünik nekem de ha belépek akkor megint rajta vagyok a szerveren. ha jól értem :)

de ha 2 hétig nem lépek be akkor amikor be akarok jelentkezni, ID jelszó és kihozza a világokat rajta lesz 2 hét inaktivitás után is az alpha a listán vagy más világok -> és ott az alphát ki választani ujra?

mert ezt ahogy át szaladtam a topic-ot nem nagyon találtam :p :D
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok.Volna egy fontos kérdésem.Az alapító eltünt 2 hete.Nincs ki vezetné a szövit.Hogy lehetne törölni? Új alapítót választani????
Meg köszönén a válaszát az illetékesnek.

Válaszol itt valaki?? Még egyetlen kérdésemre sem kaptam választ.Semi értelme a fórumnak.
Inkáb a játékon belűl kéne súgot ki alakitan. Ugy mint a klán háboruba.Az szuper!!!!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Nem 24 órán át nézzük a fórumot, ha fontos kérdésed van, akkor érdemes Beállítások/Ügyfélszolgálaton keresztül írni. Alapító magától fog törlődni, és akkor a szerver átfogja adni az alapító jogokat egy másik szövetségben lévő személynek. Nincs rá mód, hogy mi töröljük a mostani alapítót, vagy átajuk a jogokat másnak.

Dragonrk
 

DeletedUser

Vendég
???

Sziasztok!

Mi történik annak a játékosnak a városaival, aki törli a a fiókját? Szellemvárosok lesznek, vagy eltűnnek, vagy mi lesz?

Előre is köszönöm a választ, üdv: Oand
 
Fent