Fenyegetés

DeletedUser

Vendég
Üdv!

A probléma a következő, amit etikátlannak tartok, és rombolja a játékélményt. Van egy játékos, aki a szövetségünket bomlasztja és sorozatban foglalja a szövetségben található kissebb városokat, akik ha akarnának sem mernek emiatt visszatámadni. Eddig ezzel nincs gond. A gond ott van, hogy ha netán megvédjük magunkat, vagy visszatámadunk, akkor Ő és a szövetségesei fenyegető levelet küldenek (tudom bizonyítani) és többszörös túlerővel támadnak. Van, hogy 3,4 várossal is támadnak. Etikátlannak tartom ezt és a kérdésem az, hogy ezt nem büntetik? Ok nélküli agresszió.

A játékosról érdemes tudni, hogy az egyik legerősebb szövetség tagja, több várossal és a "haverjai" sem piskóták. Ezzel szemben mi senkinek sem ártottunk. Ki tudja hány játékossal játszotta már ezt el.
 

DeletedUser

Vendég
Ez a játékhoz tartozik, hogy csapatmunkával lerohannak egy várost. Ha a fenyegető levél csupán a játékon belülre vonatkozik, pl. küldj nyersit, különben... az megengedett, viszont ha a való életben kezd fenyegetni (pl. megverlek, stb.), akkor az üzenetet azonnal jelenteni kell, és ki is tiltják őket a játékból. A kis játékosok támadása szintén nem bűn, bár nem is túl sportszerű, hogy ha több (tíz) várossal ront neki egy 1városos kezdőnek.
 

DeletedUser

Vendég
Akkor úgy néz ki befejeztem a játékot. Sok időm ment rá és nagyos esélyes, hogy semmivé foszlik. Újrakezdésnél meg valószínű, hogy ugyanígy végzném, mert sportszerűség az nincs.
 

Moira

Ex-CM
Ez egy háborús stratégiai játék, amely mindenképpen magában foglalja az összjátékot és a támadásokat. Vannak azonban eltérő beállítású világok, amelyek jobban vagy kevésbé kedveznek a harcoknak. Egy lassú világ, ahol új foglalási rend van, és morál is be van kapcsolva, jobban kedvez azon alkalmi játékosoknak, amelyek kevésbé harc centrikusak. Egy erős szövetséghez tartozás is segít abban, hogy kevésbé legyél kitéve támadásoknak.
 

DeletedUser

Vendég
Üdv!

A probléma a következő, amit etikátlannak tartok, és rombolja a játékélményt. Van egy játékos, aki a szövetségünket bomlasztja és sorozatban foglalja a szövetségben található kissebb városokat, akik ha akarnának sem mernek emiatt visszatámadni. Eddig ezzel nincs gond. A gond ott van, hogy ha netán megvédjük magunkat, vagy visszatámadunk, akkor Ő és a szövetségesei fenyegető levelet küldenek (tudom bizonyítani) és többszörös túlerővel támadnak. Van, hogy 3,4 várossal is támadnak. Etikátlannak tartom ezt és a kérdésem az, hogy ezt nem büntetik? Ok nélküli agresszió.

A játékosról érdemes tudni, hogy az egyik legerősebb szövetség tagja, több várossal és a "haverjai" sem piskóták. Ezzel szemben mi senkinek sem ártottunk. Ki tudja hány játékossal játszotta már ezt el.

tényleg lehet játékon belül például adj nyersit vagy támogatást ijeneket lehet? (mindent ki kell probálni egyszer) :D
 

DeletedUser

Vendég
Játékon belüli fenyegetést, ilyeneket úgy tudom lehet. Azért olvasd át a szabályzatot a biztonság kedvéért.
 

DeletedUser

Vendég
Hali!

Nekem közel sem hasonló problémám lenne, új fórumot pedig nem szerettem volna nyitni ezért.
A kérdésem a következő: ha egy játékos trágár kifejezéseket használ egy másik játékosra (konkrétan rám), azt miként tudom jelezni a supportnak? Az ügyfélszolgálaton nem találtam erre külön pontot a lenyíló menüben, gondolom szabály szegésekhez kéne küldenem. Továbbá hosszas levelezés után nálam is elszakadt a cérna picit (bár úgy vélem sikerült kulturált körülmények közt maradnom), ekkor megvan-e a kockázata annak, hogy én is kaphatok megrovásokat? (fagyi visszanyal esete) Végül, milyen büntetésben részesülnek a szabály e részét megsértő játékosok?

Igazából félek beküldeni a levelezésemet, mert valószínűleg a support rajtam nevetne, hogy leálltam ilyenekkel vitatkozni.
 

DeletedUser

Vendég
A Support nem nevet ki senkit, ha szabálytalanságot jelent. Sértő üzenetet bármikor tudod jelenteni. Ehhez nincs más dolgod, mint megnyitni az adott levelet, és a jobb oldalán lévő fehér boríték előtt piros felkiáltó jellel elküldeni nekünk.
 
Fent