Felhasználó lopások!

DeletedUser

Vendég
Üdvözlet most egy nagyon fontos hírt szeretnék bejelenteni!

Pár nappal ezelött egyik jó barátom be akart jelentkezni a városába de ezt nem tudta megcsinálni mert valaki feltörte! és ki is törölte a felhasználóját!

na tehát én azt szeretném elmondani nektek hogy valamit kellene tenni a Felhasználó nevekkel! mertha pl:a felhasználója valakinek ez:_Hydra1999 (nem tudom létezik e ha igen bocsánat)és megprobálkozik azzal a jelszóval hogy Hydra99 és belép a városba megváltoztatja a jelszót rajta és mindent vagy kitörli az egéssz felhasználót!

Tehát ez ellen kellene tenni valamit a Support tagoknak!!! Mert egyre elterjedtek a felhasználó loőások! sokaktol hallotam már!
De nem tudnak ellene semmit tenni ha megváltoztatta a jelszót,email ímet az illetó

Engem is ért egy ijen valaki megtudhatta a jelszavamat mert egyszer be szerettem volna lépni és nem engedett!
mondom mi a fene van?megpróbáltam egymás után 6-7 szer de csak nem engedett be!!! És kiderült hogy egy feltörés áldozata lettem!!!Még jó hogy csak a jelszót változtatta meg mert ha az emil cmet is megváltoztatta volna akkor a sok bele őlt munkám a városomba elveszett volna!


Enyit akartam!

JÓ JÁTÉKOT:!:!:
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Játékosok!

Nem egy helyen felhívtuk már a figyelmet(Főoldal, Fórum), hogy Support soha nem kéri el a jelszavatokat, illetve kizárólag az ügyfélszolgálaton keresztül kommunikál. Ha valaki ilyennel próbálkozik haladéktalanul jelezni kell felénk, nem megadni neki amit kér.

Figyelmzetetések
(2010.04.13. napján 14:24 órakor létrehozva)

Minden kedves játékos figyelmét felhívjuk, hogy jelszavukat másnak nem szabad kiadni, mert az játékszabályt sért, és a support nem tud segíteni a visszaélések esetén. Mindenki csak olyan linket nyisson meg, amelynek ártalmatlan voltáról meg van győződve.

Tisztelettel:
Grepolis Support Csapat
 

Moira

Ex-CM
Minden esetet kivizsgálunk. A fenti játékos esetét is. Mivel mi látjuk az adatokat, a belépéseket stb., ezért egész pontosan meg tudjuk mondani, hogy ki mikor milyen jelszót, hogyan változtat meg. Ez után felhívnám a kedves témakezdő figyelmét, hogy nem akarja-e módosítani az első kijelentését?

Nagyon sok esetet vizsgáltunk ki, és soha nem volt még olyan, hogy valakinek a fiókját feltörték. Soha. Ehhez a központi szervergépet kéne ugyanis feltörni, ahol több ország, több játéka és fóruma is van. Akinek ilyenre tudása és kapacitása van, az nem játékokra fogja pazarolni azt.

Csak olyan esetek voltak, hogy
a) játékos kiadta a jelszót, hogy helyettesítsék (ami tilos)
b) játékos gyenge jelszót választott (figyeljetek oda erre!!!)
c) valaki szupportnak adta ki magát, és jelszavat kért el (ezért írtuk a főoldalon, hogy SOHA nem fog a szupport jelszavat elkérni. Mert mi enélkül is látjuk, a rendszer kiadja nekünk. Nincs szükség rá, hogy elkérjem. Ha valaki jelszót kér el, akkor az nem látja a jelszavadat, vagyis NEM SZUPPORT)

A saját fiókod biztonsága az nagy mértékben a saját magatartásodon múlik. Mi mindent megteszünk, hogy az embereket figyelmeztessük a biztonságra, tanácsokat adunk, de nem tudjuk megakadályozni, hogy a fenti esetek megtörténjenek. Csak szankcionálni tudjuk. NE ADD KI A JELSZAVADAT soha, senkinek. Azért van jelszó, hogy azt csak te tudjad. Ezért találták ki az egészet. Hogy mások ne tudjanak hozzáférni a dolgaidhoz.

A fenti idézet valós. A szupport nem tud mit tenni, ha valaki kiadja a jelszavát és mondjuk ezért megszünteti egy csaló a fiókot. Nem tudjuk visszacsinálni. Ez természetesen nem jelenti azt, hogy a csalót nem fogjuk elkapni és szankcionálni.

Mindenki figyelmét köszönöm és felhívom a figyelmet, hogy a jelszóvédelem nem csak ebben a játékban, hanem az internet és a valós élet minden területén kiemelkedően fontos.

Moira
 

DeletedUser

Vendég
sziasztok.engem batai játékos fenyeget,hogy feltöri a jelszavamat és kitöröl.csak szolni akartam,hogy ha véletlenül sikerülne neki.
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Játékosok!

Akit hasonló fenyegetés ér, az haladéktalanul keressen fel minket játékon belül az ügyfélszolgálaton keresztül. Ilyennel tilos bárkit is fenyegetni, és komoly büntetésre számíthat az a játékos, aki mégis így tesz.

Dragonrk

 

DeletedUser1598

Vendég
Tényleg az van írva:D De tele van a súgó is ilyenekkel, de hagyjuk, mert ez nem ide tartozik..
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Játékosok!

Nem egy helyen felhívtuk már a figyelmet(Főoldal, Fórum), hogy Support soha nem kéri el a jelszavatokat, illetve kizárólag az ügyfélszolgálaton keresztül kommunikál. Ha valaki ilyennel próbálkozik haladéktalanul jelezni kell felénk, nem megadni neki amit kér.



Tisztelettel:
Grepolis Support Csapat

engem ms.beka-át feltörtek!!!

A gyanúdat az Ügyfélszolgálaton keresztül oszd meg velünk! - szerk. Erpi

kérlek csináljatok valamit


köszönöm
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Kérlek, keress fel minket az Ügyfélszolgálaton keresztül!

A rendszerbe épített biztonsági intézkedések megakadályozzák, hogy fel lehessen törni egy fiókot!

Más játékos csak úgy tud belépni a fiókodba, ha te magad adod meg neki a jelszavadat, vagy könnyen kitalálható jelszót adtál meg!
 

DeletedUser5930

Vendég
A Szabályszegések jelentése az Ügyfélszolgálaton történik és nem a Fórumon!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent