Falvakkal kapcsolatos Kérdés

DeletedUser8260

Vendég
Sziasztok!

Egy Várossal hány falut foglalhatok el összesen??


ELőre is köszönöm a válaszokat!

Üdv : Destorka

u.I.:Lehet van már ilyen téma, a keresőm nem talált! Bocsánat ha roszhelyre és újra nyitottam!
 

DeletedUser8260

Vendég
Köszönöm szépen, erre gondoltam igen :)

Köszönöm a segítséged! :)

Még annyit tennék hozzá, hogy mi szükséges ahhoz, hogy az Összes Falut elfoglalhassam???
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Megfelelő nagyságú hadsereg. Ezt nem csak erőben, hanem lélekszámban is értem. Az első falu elfoglalásához összesen 6 katonának kell lenni, de az utolsó faluhoz már 1000 darab kell.
 

DeletedUser8260

Vendég
Értem, tehát ha sok katonám van, akkor akármikor elfoglalhatok még falut????
 

DeletedUser

Vendég
Igen, amennyiben a katonáid száma megfelel, és le tudják győzni a faluban állomásozó egységeket. Ha a katonáid száma kevesebb, mint a szükséges (a kék csík jelzi, mikor egy, még el nem foglalt falura kattintasz), akkor el sem indíthatod a támadást.
 

DeletedUser8260

Vendég
Istenségek harca :)) Köszönöm a válaszokat srácok :) SOkat segítetteket :)
 

DeletedUser

Vendég
Annyi falvat foglalhatsz el amennyi van a szigeteden és azokat minden városoddal sarcolhatsz, ha lesz több. A falvak foglalása ha msá szigetre települsz vagy másik szigeten foglalsz,alapítasz új várost az ott lévő összes falvat elfoglalhatod és sarcolhatod. Természetesen minden elfoglalt falu után a másik el nem foglalat falvak védelme erősebb lesz!
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, ha egy olyan várost foglalok el a szigetemen, amelynek több gépi falu áll az uralma alatt, mint nekem, akkor a foglalást követően a falvak feletti uralmat is megszerzem?
 

DeletedUser

Vendég
Szia!
Nem! Ahhoz, hogy az uralmad alá vegyed a falut meg kell hóditanod foglalénod!
Én így tudom..
 
Fent