falvak hangulata

DeletedUser9613

Vendég
A mai napon felmerült egy dolog bennem: a falvak hangulata.
Ezzel eddig nem foglalkoztam.Sarcoltam,fosztottam.Megvártam,míg visszaáll 100%-ra.De ma egy fontos ügy miatt felmerült bennem a kérdés: 1 óránként mennyit javul a falvak hangulata? vagy milyen időközönként javul mondjuk 1%-ot is?
Grepolis Wikin kerestem,de nem találtam.

Valaki meg tudná mondani,hogy milyen időközönként javul 1%-ot a falu hangulata?
 

DeletedUser9415

Vendég
Szia!
A falvak hangulata 1-es szerversebességnél óránként 1% javul.
A Wikiben is megtalálhatod: Gépi Falvak
A Wiki így írja: A falvak hangulata 1-es szerversebesség mellett óránként 1%-kal emelkedik.
 

DeletedUser9302

Vendég
Akkor 2-es szerversebességen óránként 2%?

"Alacsony hangulatnál a kifosztással azt kockáztatod, hogy a falu fellázad ellened. A falvak hangulata 1-es szerversebesség mellett óránként 1%-kal emelkedik."

Szerintem igen, mivel 2-es sebességnél minden egyenesen arányosan az egyes duplájára nő (de csak azon elemek amelyeket a sebesség befolyásol).
Tehát igen.
 

DeletedUser9613

Vendég
Köszönöm a válaszokat.Viszont lenne egy nem ide tartozó kérdésem,de az is fontos.
A 2-es szerversebességre érvényes építések idejét,nyersanyagigényét stb. hol találom meg?Egyáltalán le van írva valahova?(a magyar Wikin nem találtam)
 

DeletedUser8461

Vendég
Szia miluskaa,

A wikin van egy épületek portál, ahol minden épületnél külön le van írva, hogy mennyibe kerül a fejlesztése. Az építési idejük ezért nincs leírva, mert azt befolyásolja a szenátus szintje, az, hogy kifejlesztetted-e már az emelőt, vagy, hogy van-e érvényes bónusz hatással a városodon. És persze a szerversebesség. Azt mindig láthatod a szenátusodban a felbukkanó ablakban, hogy mennyi időt fog igénybe venni az építkezés.
 

DeletedUser9613

Vendég
Azt tudom,csak így nem nagyon lehet mondjuk 3-4 építkezéssel előre tervezni.na de mindegy.
 
Fent