Fórum

DeletedUser1598

Vendég
Már balping is írta, csak nem elég részletesen a hibát. Mikor én, magam írok a szövetség fórumára, akkor úgy jelzi ki a fórumfüleknél, mintha lenne olvasatlan hozzászólás. (Kékké változik a fül). Közben nincs semmi új hozzászólás, amiről nem tudnék... Én írtam és nekem is jelzi, hogy én hozzászóltam az adott témához...
 

DeletedUser

Vendég
És tényleg...

Nálam akkor jelentkezett ez a probléma először (nem tudom, mi köze van hozzá), amikor egy konföderációs partnerünk osztott meg velünk fórumot. Amíg csak mi osztottunk meg másokkal, addig nem volt ilyen.
 

DeletedUser

Vendég
nálam mindig ez a probléma, ha én szólok hozzá vagy más, akkor is ugyanolyan kék:(
 

DeletedUser

Vendég
nálam is jelentkezet ez a hiba néha, jelez akor is ha én szóltam hozzá
 

DeletedUser

Vendég
nállam egy újabb hiba jelentkezet a fórumon, véletlenül 2X küldtem el egy hozzászólást és törölni akartam az egyiket, de azt írta ki hogy "belső hiba" és megpróbáltam ugyanezt 5X és ugyan az volt az eredmény, ezért megprobáltam a másikat és azt 1.-re törölte :mad::eek:
 

DeletedUser

Vendég
Én is újabb hibát észleltem, most már olyan, hogy jelzi, azt, hogy van új hozzászólás, amikor rákattintok a szövetségi fórumra, ott meg nem jelez semmit, úgy értem, hogy rákattintottam és semmilyen téma sem kék
 

DeletedUser

Vendég
Ilyenkor az van, hogy módosítottak egy korábbi hozzászólást :)
 

DeletedUser

Vendég
Nálam már egy ideje alap, hogy ha fórumba írok, akkor utána kéknek jelzi nekem is, ahová írtam. Akár rejtettm akár megosztott, akár sima fórum, újnak jelzi számomra a saját hsz-emet is. De nem zavar, már hozzászoktam :)
 
Fent